Maiatzak 21, larunbata


12:00

Sare Eguna

Azpeitia

Sare Eguna

19:00

Euskal Herriko I. Elektrotxaranga Lehiaketa

Azpeitiko Alde Zaharra, Azpeitia | Kalejira

Informazio osoa, hemen.

Euskal Herriko I. Elektrotxaranga Lehiaketa Azpeitiko Alde Zaharra

Informazio osoa, hemen.


Maiatzak 22, igandea


09:30

Txirrindularien Urrakiko Igoera

Azpeitia | Lasterketa

Informazio osoa, hemen.

Txirrindularien Urrakiko Igoera

Informazio osoa, hemen.


10:00

Scooter topaketa

Plaza, Azpeitia | Emanaldia

Scooter topaketa Plaza

19:00

Kontzertua: Rumbling Lips eta Sega Sound Killers

Sanagustin kulturgunea, Azpeitia | Kontzertua

Kontzertua: Rumbling Lips eta Sega Sound Killers Sanagustin kulturgunea

19:30

Zinema: 'Compartimiento numero 6'

Soreasu antzokia, Azpeitia | Zinema

Zinema: 'Compartimiento numero 6' Soreasu antzokia

Maiatzak 23, astelehena


17:30

Eskulan tailerra

Udal liburutegia, Azpeitia | Tailerra

Eskulan tailerra Udal liburutegia

21:00

Zinema: 'Compartimiento numero 6'

Soreasu antzokia, Azpeitia | Zinema

Zinema: 'Compartimiento numero 6' Soreasu antzokia

Maiatzak 24, asteartea


19:00

Zinema: 'Mendi Tour'

Soreasu antzokia, Azpeitia | Zinema

Informazio gehiago, hemen.

Zinema: 'Mendi Tour' Soreasu antzokia

Informazio gehiago, hemen.


Maiatzak 25, asteazkena


17:00

Odol ateraldia

Parrokiko Soreasuko lokala, Azpeitia | Odol ateraldia

Parrokiako Soreasuko lokalean izango da. Egunean bertan goizez hartu behar dute txanda odola ematera joan nahi dutenek, 943-00 78 84 telefonora deituta.

Odol ateraldia Parrokiko Soreasuko lokala

Parrokiako Soreasuko lokalean izango da. Egunean bertan goizez hartu behar dute txanda odola ematera joan nahi dutenek, 943-00 78 84 telefonora deituta.


19:00

Mendiko Ahotsak: Ekaitz Maiz

Azoka Plazako aretoa, Azpeitia | Emanaldia

Mendiko Ahotsak: Ekaitz Maiz Azoka Plazako aretoa

Maiatzak 26, osteguna


18:00

Hitzaldia: 'Suizidioa, prebenitu bizitza sustatzeko'

Azoka Plaza, Azpeitia | hitzaldia

Biziraun elkarteko Agustin Erkiziak eta Eva Bilbaok eskainiko dute solasaldia.

Hitzaldia: 'Suizidioa, prebenitu bizitza sustatzeko' Azoka Plaza

Biziraun elkarteko Agustin Erkiziak eta Eva Bilbaok eskainiko dute solasaldia.


19:00

Reel Rock 16 zinema emanaldia

Soreasu antzokia, Azpeitia | Zinema

Reel Rock 16 zinema emanaldia Soreasu antzokia

Maiatzak 27, ostirala


23:00

Dantzaleku

Sanagustin kulturgunea, Azpeitia | Emanaldia

Dantzaleku Sanagustin kulturgunea

Maiatzak 28, larunbata


12:00

Sanjuandegiko umeen eguna

Sanjuandegin, Azpeitia

Sanjuandegiko umeen eguna Sanjuandegin

19:00

Euskal Herriko I. Elektrotxaranga Lehiaketa

Azpeitiko Alde Zaharra, Azpeitia | Kalejira

Informazio osoa, hemen.

Euskal Herriko I. Elektrotxaranga Lehiaketa Azpeitiko Alde Zaharra

Informazio osoa, hemen.


22:00

Kontzertuak: Mainlander eta El Intachable Rony

Sanagustin kulturgunea, Azpeitia | Kontzertua

Kontzertuak: Mainlander eta El Intachable Rony Sanagustin kulturgunea

Maiatzak 29, igandea


09:00

Emakumeen Euskal Herriko Txirrindularitza Txapelketa

Azpeitia | Lasterketa

Emakumeen Euskal Herriko Txirrindularitza Txapelketa

11:00

Ehun artea tailerra

Ekoetxea, Azpeitia | Tailerra

4 urtetik gorakoei zuzenduta. Plaza mugatuak dira, eta maiatzaren 27a baino lehen eman behar da izena, 943-81 24 48 telefonora deituta.

Ehun artea tailerra Ekoetxea

4 urtetik gorakoei zuzenduta. Plaza mugatuak dira, eta maiatzaren 27a baino lehen eman behar da izena, 943-81 24 48 telefonora deituta.


15:15

Txirrindularitzako emakumeen Euskal Herriko Txapelketak

Azpeitia | Txapelketa

Informazio osoa, hemen.

Txirrindularitzako emakumeen Euskal Herriko Txapelketak

Informazio osoa, hemen.


Maiatzak 31, asteartea


17:30

Ipuinaren Ordua

Udal liburutegia, Azpeitia | Ipuin kontaketa

Ipuinaren Ordua Udal liburutegia

Ekainak 1, asteazkena


21:00

Bertso afaria

Baigera IIn., Azpeitia | Bertsoak

Bertso afaria Baigera IIn.

Ekainak 2, osteguna


18:00

Hitzaldia: 'Suizidioa ertzetatik'

Azoka Plaza, Azpeitia | hitzaldia

Aitziber Garmendia Mendizabal eta Garbiñe Larrea Iturralde ariko dira solasean.

Hitzaldia: 'Suizidioa ertzetatik' Azoka Plaza

Aitziber Garmendia Mendizabal eta Garbiñe Larrea Iturralde ariko dira solasean.


19:00

Sanjuandegiko festak

Sanjuandegi, Azpeitia

19:00. Kantu jira eta pintxo poteoa. 21:00. Mus Txapelketa Ongi Etorri jatetxean. 22:00. Iluntze musikatua: Esanezin eta Locopirata taldeen kontzertuak.

Sanjuandegiko festak Sanjuandegi

19:00. Kantu jira eta pintxo poteoa.

21:00. Mus Txapelketa Ongi Etorri jatetxean.

22:00. Iluntze musikatua: Esanezin eta Locopirata taldeen kontzertuak.


Ekainak 3, ostirala


15:00

Sanjuandegiko festak

Sanjuandegi, Azpeitia

15:00. Kafea eta auzolana. 15:00. Skate parkeari agurra. 19:00. Mantangorriren ongietorria. 19:05. Kalejira buruhandiekin, erraldoiekin eta trikitilariekin. 20:00. Batukada. 21:00. Gazte afaria. 23:00. Areto dantzen emanaldia. 23:00. Rodeo, No Place eta Laket taldeen kontzertuak karpan. 23:00. Natx, B2B, Meritron, P4ul, B2B, Kanpax, Enedound eta Jos_U.

Sanjuandegiko festak Sanjuandegi

15:00. Kafea eta auzolana.

15:00. Skate parkeari agurra.

19:00. Mantangorriren ongietorria.

19:05. Kalejira buruhandiekin, erraldoiekin eta trikitilariekin.

20:00. Batukada.

21:00. Gazte afaria.

23:00. Areto dantzen emanaldia.

23:00. Rodeo, No Place eta Laket taldeen kontzertuak karpan.

23:00. Natx, B2B, Meritron, P4ul, B2B, Kanpax, Enedound eta Jos_U.


Ekainak 4, larunbata


09:00

Sanjuandegiko festak

Sanjuandegi, Azpeitia

10:30. Xake txapelketa. 11:00. Judo erakustaldia. 13:00. Udal Musika Bandaren kontzertua. 13:30. Trikiti-pintxo-poteoa. 15:00. Auzo bazkaria. 17:00. VIII. Trikiti Txapelketa. 18:30. Txokolatada. 19:00. Skapaie elektrotxaranga. 19:00. Erraldoiak eta buruhandiak. 20:00. Parrillada. 22:00. In Your Face eta McOnak taldeen kontzertuak. Ondoren, DJ Aztakolen emanaldia karpan.

Sanjuandegiko festak Sanjuandegi

10:30. Xake txapelketa.

11:00. Judo erakustaldia.

13:00. Udal Musika Bandaren kontzertua.

13:30. Trikiti-pintxo-poteoa.

15:00. Auzo bazkaria.

17:00. VIII. Trikiti Txapelketa.

18:30. Txokolatada.

19:00. Skapaie elektrotxaranga.

19:00. Erraldoiak eta buruhandiak.

20:00. Parrillada.

22:00. In Your Face eta McOnak taldeen kontzertuak.

Ondoren, DJ Aztakolen emanaldia karpan.


12:00

Itsasiren ikasturte bukaerako jaialdia

Sanagustin kulturgunea, Azpeitia | Jaialdia

Itsasiren ikasturte bukaerako jaialdia Sanagustin kulturgunea

20:30

Bakarrizketa: Dani Mateo

Soreasu antzokia, Azpeitia | Bakarrizketa

Bakarrizketa: Dani Mateo Soreasu antzokia

Ekainak 5, igandea


09:00

Sanjuandegiko festak

Sanjuandegi, Azpeitia

06:00. Txokolatada. 07:00. Zezena. 09:00. Salda. 12:00. Dantzari txikien emanaldia. 16:30. Zezen txikiak. 18:30. Herri kirolak. 19:45. Poteko mantangorri zenbaketa. 20:00. Mantangorriri agurra.

Sanjuandegiko festak Sanjuandegi

06:00. Txokolatada.

07:00. Zezena.

09:00. Salda.

12:00. Dantzari txikien emanaldia.

16:30. Zezen txikiak.

18:30. Herri kirolak.

19:45. Poteko mantangorri zenbaketa.

20:00. Mantangorriri agurra.


10:00

Xaguxatar bidearen eguna

Ekoetxea, Azpeitia | Ibilaldia

Xaguxatar bidea ibilaldi gidatua egingo dute, 10:00etan Ekoetxetik abiatuta. Ekainaren 3a baino lehen eman behar da izena, 943-81 24 48 telefonora deituta.

Xaguxatar bidearen eguna Ekoetxea

Xaguxatar bidea ibilaldi gidatua egingo dute, 10:00etan Ekoetxetik abiatuta. Ekainaren 3a baino lehen eman behar da izena, 943-81 24 48 telefonora deituta.


12:00

Urrezko Aizkora Txapelketako finala

Izarraitz pilotalekua, Azpeitia | Txapelketa

Urrezko Aizkora Txapelketako finala Izarraitz pilotalekua

Ekainak 10, ostirala


09:00

Azpeitia Cup

Garmendipe futbol zelaia, Azpeitia | Txapelketa

Azpeitia Cup Garmendipe futbol zelaia

Ekainak 11, larunbata


09:00

Azpeitia Cup

Garmendipe futbol zelaia, Azpeitia | Txapelketa

Azpeitia Cup Garmendipe futbol zelaia

Ekainak 12, igandea


09:00

Azpeitia Cup

Garmendipe futbol zelaia, Azpeitia | Txapelketa

Azpeitia Cup Garmendipe futbol zelaia

11:00

Oihalezko saguzaharren tailerra

Ekoetxea, Azpeitia | Tailerra

8 urtetik gorakoei zuzenduta. Plaza mugatuak dira, eta ekainaren 10a baino lehen eman behar da izena, 943-81 24 48 telefono zenbakira deituta.

Oihalezko saguzaharren tailerra Ekoetxea

8 urtetik gorakoei zuzenduta. Plaza mugatuak dira, eta ekainaren 10a baino lehen eman behar da izena, 943-81 24 48 telefono zenbakira deituta.


Ekainak 17, ostirala


09:00

Azpeitia Cup

Garmendipe futbol zelaia, Azpeitia | Txapelketa

Azpeitia Cup Garmendipe futbol zelaia

22:00

Esku pilotako profesionalen jaialdia Urrestillan

Txikuri pilotalekua, Azpeitia | Pilota

Esku pilotako profesionalen jaialdia Urrestillan Txikuri pilotalekua

Ekainak 18, larunbata


09:00

Azpeitia Cup

Garmendipe futbol zelaia, Azpeitia | Txapelketa

Azpeitia Cup Garmendipe futbol zelaia

17:00

Urrestillako XVIII. Herri Krosa

Azpeitia | Lasterketa

17:00etan hasiko dira umeen lasterketak, eta 18:00etan nagusien proba.

Urrestillako XVIII. Herri Krosa

17:00etan hasiko dira umeen lasterketak, eta 18:00etan nagusien proba.


Ekainak 19, igandea


09:00

Azpeitia Cup

Garmendipe futbol zelaia, Azpeitia | Txapelketa

Azpeitia Cup Garmendipe futbol zelaia

11:00

Kokedama tailerra

Ekoetxea, Azpeitia | Tailerra

8 urtetik gorakoei zuzendutako saioa izango da. Ekainaren 17a baino lehen eman behar da izena, 943-81 24 48 telefonora deituta.

Kokedama tailerra Ekoetxea

8 urtetik gorakoei zuzendutako saioa izango da. Ekainaren 17a baino lehen eman behar da izena, 943-81 24 48 telefonora deituta.


Ekainak 24, ostirala


09:00

Azpeitia Cup

Garmendipe futbol zelaia, Azpeitia | Txapelketa

Azpeitia Cup Garmendipe futbol zelaia

Ekainak 25, larunbata


09:00

Azpeitia Cup

Garmendipe futbol zelaia, Azpeitia | Txapelketa

Azpeitia Cup Garmendipe futbol zelaia

Ekainak 26, igandea


09:00

Azpeitia Cup

Garmendipe futbol zelaia, Azpeitia | Txapelketa

Azpeitia Cup Garmendipe futbol zelaia

11:00

Historiaurreko zeramika eta pintura lanen tailerra

Ekoetxea, Azpeitia | Tailerra

6 eta 12 urte bitarteko haurrei zuzendutako saioa izango da. Ekainaren 24a baino lehen eman behar da izena, 943-81 24 48 telefonora deituta.

Historiaurreko zeramika eta pintura lanen tailerra Ekoetxea

6 eta 12 urte bitarteko haurrei zuzendutako saioa izango da. Ekainaren 24a baino lehen eman behar da izena, 943-81 24 48 telefonora deituta.


Uztailak 1, ostirala


23:00

Dantzaleku

Sanagustin kulturgunea, Azpeitia | Dantza

Dantzaleku Sanagustin kulturgunea

Uztailak 2, larunbata


17:00

Azken agurra fest

Gaztetxea, Azpeitia | Kontzertua

Azken agurra fest Gaztetxea

Maiatzak 28, larunbata


09:00
20:00

Urola ibaiaren garbiketari buruzko erakusketa

Sanagustin kulturgunea, Azpeitia | Erakusketa

Urola ibaiaren garbiketari buruzko erakusketa Sanagustin kulturgunea
Motak:
Guneak:

Egutegia

Maiatza
al ar az og ol lr ig
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Ekaina
al ar az og ol lr ig
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Urte osoko agenda ikusi »»