Pourra 2015

Sarrera |  Sailkapena |  Txirrindulariak |  Etapak |  Sarituak

Apustu guztiak

2J - JOSEBA EXPOSITO - AMAIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

2TXO1 - IGOR URBIETA - IRAURGI SB
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

A ZE ALDAPA - JON KORTA ARANBURU - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

AHAZTUAI - JOXEMARI GALARRAGA ESNAOLA - UZTARRIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

AINHI - AINHITZE BEREZIARTUA AGIRRE - IRAURGI SB
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

AL AJILLO!! - JOSU LAZKANO - ERREKA BIKE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

ALBISU TEAM - JON ALBISU - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

ALBONDIGAK SALTSAN - JON ANDER AZPIAZU - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

ALEX ZULLE - ALEX ALTOLAGIRRE - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

ALL-IN - ANDONI PEÑAGARIKANO - AMAIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

ALPERRAK - ENEKO ALBERDI JAUREGI - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

ANDERCASH - ANDER CASERO ELEZGARAI - ZIKLOS BENI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

ANGUN - KEPA PEÑAGARIKANO - ETXE-ZURI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

ARLAN - ARTZAI OSTOLAZA - IZARO
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

ARRITOUR - MIKEL ARRIZABALAGA BEREZIARTUA - ETXE-ZURI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

ARTALOKOTXA - XABIER URBISTONDO - AMAIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

ARTISTA - AITOR ARAMENDI - AMAIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

ARTUARTE - IKER ARANBURU - LOKOTX
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

AUPA MATXIMENTA - UNAI IPARRAGIRRE - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

AURTENBAI - URRITZ IRURETAGOIENA - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

AXI - ASIER AIZPURU ARREGI - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

AZPEOLA - IÑAKI AZPEITIA OLAIZOLA - AITZAKI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

AZPI - JOSE ANGEL AZPILLAGA - AMAIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

AZPI I - JOSU AZPILLAGA - ERREKA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

AZPI II - XABIER AZPILLAGA LABAKA - IZARO
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

BASARRIKO OGIYE - KOLDO OKARIZ - AMAIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

BAT - IÑAKI ARIZETA - ERREKA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

BELIE - SANTIAGO MAIZA GARRIDO - IRAURGI SB
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

BENATI - BEÑAT ARANBURU - ERREKA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

BENIRRA - BEÑAT ASTIGARRAGA - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

BETIRE SEGI - GAIZKA BASTARRIKA - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

BIPAETIE ERRETA - JON IRULEGI-JON GARCIA - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

BIZI-BIZI - JULEN ANSOALDE - ETXE-ZURI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

BOLLO - ANER MARTIJA BAYON - ERREKA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

BORDAMARI - IGOR ZABALA ETXEBERRIA - IRAURGI SB
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

BROLY - IÑIGO ASTIGARRAGA - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

D5 - ANDONI ETXEBERRIA EIZAGIRRE - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

DISNEYLANDA - IOSU GARATE - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

DORMILON - JON GOENAGA EGAÑA - ETXE-ZURI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

EDULUXAOIAN - LURDES AIZPURU EIZAGIRRE - AUNTXA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

EHIZTARI BIZKORRA - EKAITZ MARTINEZ ALBIZU - UZTARRIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

ELIXALDE - KEPA PEÑAGARIKANO - ETXE-ZURI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

ENTENDIDUEK - PELLO BEREZIARTUA - AUNTXA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

ERREIRU - IÑAKI BERASATEGI - AUNTXA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

ERROTA - ADELA HERNANDEZ eta YOLANDA ETXEZARRETA - AUNTXA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

ETXEKO BABARRUNAK - MAITANE OIARZABAL - AITZAKI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

EUTSI ABRAHAM - IÑAKI ARZAMENDI - IRAURGI SB
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

EZKERRA - JOSE LUIS ALBIZU - ERREKA BIKE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

EZKURRU - LIERNI ARTOLA OTEIZA - ETXE-ZURI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

FABIO PIMONTXELI - IÑIGO ZELAIA - LOKOTX
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

FIONA - ANE ODRIA BASTARRIKA - UZTARRIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

FLETX - MIREN AZKUE-Mª ASUN ODRIOZOLA - ETXE-ZURI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

FRUKTUOSO MARTINEZ - IÑAKI AZKUE ODRIOZOLA - ETXE-ZURI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

GALARRA - OIER AGIRRETXE - ETXE-ZURI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

GARGAR - AITOR ARAMENDI - AMAIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

GAUBEKA - ENEKO IZAGIRRE - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

GAZ RACIN TEAM - HARKAITZ BEREZIARTUA - LOKOTX
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

GORAKA - IBAN ARANBARRI AMENABAR - ERREKA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

HAITZULOTARRAK - LEIRE GARMENDIA GONZALEZ - UZTARRIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

HARGIN - EIDER BEREZIARTUA AGIRRE - UZTARRIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

HARRIKETARRAK - JON SARASUA - LOKOTX
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

HAUNDITI 278 - XABIER AGIRRE ETXEBERRIA - IRAURGI SB
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

IBARALAIN - ALAIN IBARGUREN EIZAGIRRE - ERREKA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

IBILTEK - JOSU EIZAGIRRE - ETXE-ZURI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

IERRUE - IÑAKI RODRIGUEZ - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

ION MAKINA - ION SANTOS GOENAGA - ERREKA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

IRAZOLA TAXISTIE - JOSU ZUBIZARRETA - AMAIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

IRI-BIDE - MIKEL IRIZAR ARREGI - ZIKLOS BENI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

ITURTOUR - AITZOL ARREGI EGIGUREN - ETXE-ZURI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

ITURZULO - MAINO SAGARDOGI - ERREKA BIKE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

IZAZPI - SANTI AZURMENDI - ERREKA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

IZENIK GABE - IZENIK GABE - IRAURGI SB
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

JASX - SAIOA LESAKA - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

JESUSAZPI - JESUS AZPIAZU - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

JOSUAZPI - JOSU AZPIAZU - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

JOXEAN FETAMINA - IÑAKI SIERRA - AUNTXA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

JOXEPA TXIKI - Mª JOSE ZABARTE ARANBURU - ETXE-ZURI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

KANPOEDER - AINHOA OTEGI ALTUNA - ETXE-ZURI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

KARRELI - KARLOS ARROITAONANDIA-ELI AZKUE - ETXE-ZURI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

KATRAN - IRAITZ SEGUROLA - ETXE-ZURI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

KATUE - ANARTZ ALBIZU - ERREKA BIKE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

KE-FORT - ITZIAR ETXANIZ - ETXE-ZURI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

KIBI - ANDER BRIZ - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

KINTTELA - XABIER AZPILLAGA - AMAIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

KIRU-ZAR - MIKEL ARAMENDI - ETXE-ZURI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

KOKOKRILU KALEA - GAIZKA ARANGUREN BADIOLA - ETXE-ZURI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

KONTXI MERTXE - XABIER KORTA - AMAIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

LAKUTE 47 - JOSE A. ALDALUR - ZIKLOS BENI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

LARS IKER BAK - AITOR EIZAGIRRE - IZARO
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

LAUKOTIE - IBAN AIZPURU - ETXE-ZURI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

MAIOZ - JON ETXEBERRIA - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

MAJADERUEK - ALBERTO JIMENEZ - ETXE-ZURI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

MANZANO - IÑIGO ORBEGOZO - IZARO
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

MARIMOTOTX - ENERITZ ALBIZU LIZASO - ERREKA BIKE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

MARKEXA - EUSEBI LIZASO - ERREKA BIKE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

MARTI ZELAI - IGNACIO ZELAIA - ERREKA BIKE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

MATXINFRESA - AINITZE AGIRREZABALA - UZTARRIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

MAXUZARRA - IÑAKI PEÑAGARIKANO ARTEAGA - ERREKA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

MENDEUN - GORKA OKARIZ - ETXE-ZURI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

MIKBA - MIKEL BEREZIARTUA - IRAURGI SB
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

MIKELSA - MIKEL SAGARDOGI - ERREKA BIKE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

MIREN - MIREN JIMENEZ - ETXE-ZURI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

MOLTENI ARCORE - AITOR ZUBIZARRETA - AMAIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

MONKEY-D-LUFFY - JOSE ANGEL ARAMENDI ITURRALDE - AMAIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

MONS EN PEVELE - JOSEBA GARMENDIA - AITZAKI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

MOVISTAR - MARCOS RODRIGUEZ OROZ - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

MOVISTAR II - MARCOS RODRIGUEZ OROZ - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

NAPETXA - ANDONI AIZPITARTE AIZPITARTE - ERREKA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

NAPETXA-BAS - ZIGOR AIZPURU ZENDOIA - ERREKA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

NEU - J.A. ARZUAGA - AMAIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

NI - J.A. ARZUAGA - AMAIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

NI MOTORRIEN - JON LASA ZULAIKA - AMAIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

OKERRO ZALLE I - JON ORBEGOZO - IRAURGI SB
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

OKERRO ZALLE II - JON ORBEGOZO - IRAURGI SB
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

OKERRO ZALLE III - JON ORBEGOZO - IRAURGI SB
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

ONA NAUK BA - JOSE LUIS AZPIAZU - ERREKA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

OSABA JOXE - JON LAPEIRA ASTORKIA - INTZ
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

PATATAS FRITAS - MIKEL AZPIAZU - ERREKA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

PATATERO - IMANOL MIRANDA - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

PATXO - LANDER BERASATEGI - ETXE-ZURI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

PEP TEAM - XABIER GOENAGA - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

PERIKO PLAKO - ROMAN UZIN - ERREKA BIKE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

PETER QUINN - ENEKO IZAGIRRE - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

PETXARROMAN - ZIGOR IGARTUA ALBERDI - ZIKLOS BENI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

PINTURAS HIDALGO - AITOR ARREGI TREKU - IZARO
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

PINTXO-POTE - XABIER ARANBURU EIZAGIRRE - ETXE-ZURI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

PIROLISIS - ALEX ALBERDI - AITZAKI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

PLAZATOROSEKO XANTI - JON OIARZABAL - AITZAKI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

POTER - HARRIET URTEAGA - ERREKA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

PRI - AITOR PRIYA - AUNTXA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

PUTER - JON GOROSTEGI - AITZAKI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

RAMON E - RAMON ETXEZARRETA AIZPURU - AUNTXA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

RIOJA D.O.C. - JUAN MANUEL SIERRA - ZIKLOS BENI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

RITA - ERIK ETXEBERRIA - IZARO
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

ROBERTO TAXISTIE - XABIER ZUBIZARRETA SUDUPE - IRAURGI SB
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

RORONOA ZORO - JOSE ANGEL ARAMENDI ITURRALDE - AMAIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

RYALCAO-POSTOBON - JOSU KORTA - AITZAKI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

SAKA - ENEKOITZ BELTRAN ESNAOLA - ZIKLOS BENI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

SASKIKO GIRLS - SUSANA MENDEZ PEÑA - IRAURGI SB
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

SHREK - JULEN ETXANIZ BERISTAIN - UZTARRIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

SKY - KEPA MAIZTEGI - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

SOAD 2000 - OIER ARAIZTEGI - ZIKLOS BENI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

SPRINTER ZALIE - JOSE LUIS AZPIAZU - ERREKA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

STHIL - AXIER PEÑAGARIKANO - AMAIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

TATA - IGOR MARTINEZ - ERREKA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

TEAM ERREKA BIKE - JOSEBA ALBIZU - ERREKA BIKE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

TERRIBLE - JESUS ARAKISTAIN ELORZA - AITZAKI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

TETE DE LA POUR - XABIER BALENTZIAGA - AMAIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

TINKOTU - ALAITZ OLAIZOLA - UZTARRIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

TIOBIBOTAKO TIKE BILA - JOSU GOIOGANA AIZPURUA - IRAURGI SB
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

TRE TXIME - AITZOL LARRAÑAGA - ZIKLOS BENI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

TROPEZON - IÑAKI KORTA - AMAIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

TXABOLAKUEK - XABAT MANZISIDOR HERMINA - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

TXALITXAS - JON BEREZIARTUA-ITXASO ETXEZARRETA - LOKOTX
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

TXARANGA-TXORONGO - HARITZ SEGUROLA USABIAGA - ERREKA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

TXARRIJANAN POTIE - MAILO OIARZABAL - AUNTXA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

TXIMAS - ANDER IMAZ ALKORTA - ERREKA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

TXINO 86 - JON ALDALUR LANDA - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

TXIPA I - JON IPARRAGIRRE AZPIAZU - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

TXIPIRONI - ANDER GARMENDIA - KORRALE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

TXOBER - JULENE FRANTZESENA - UZTARRIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

TXORIXO PAMPLONA - MARKOS VILLANUEVA - AMAIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

TXOSTO - JUAN ARAMENDI - UZTARRIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

UARTE - ANDONI AGIRREGABIRIA - IRAURGI SB
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

UNTXIPA - ANDER ETXABE UNANUE - ERREKA BIKE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

URBALTZ - IGOR BETEGI - IZARO
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

URRESTILLA - MIKEL AIZPURU - ZIKLOS BENI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

URRUSTIL - LANDER GARATE - AUNTXA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

URTZI PRO TOUR - GARIKOITZ OIARZABAL - IRAURGI SB
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

XARRA - JOSE A. ALDALUR - ZIKLOS BENI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

XAXAU - JON LARRAÑAGA ILLARRAMENDI - AITZAKI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

YOGURREITOR - ASIER KORTAJARENA GURIDI - IZARO
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

ZAUNKAS - AXIER PEÑAGARIKANO - AMAIA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

ZIRIPOLEN - JUANTXO SAGARDOGI - ERREKA BIKE
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

ZUZENIEN - JAGOBA LAZAROBASTER OLAIZOLA - AITZAKI
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

ZUZTARRAK - MARTZEL ETXEZARRETA - AUNTXA
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.