Pourra 2012

Sarrera |  Sailkapena |  Txirrindulariak |  Etapak |  Sarituak

Apustu guztiak

AITZOLXARRA - AITZOL GARATE - AUNTXA
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. MILLAR David
4. DE GREEF Francis
5. VANDEVELDE Christian
6. WIGGINS Bradley
7. MENCHOV Denis
8. SANCHEZ Luis-Leon
9. CAPECCHI Eros
10. BBOX BOUYGUES TELECOM (BTL)

ALDAKO - JOXE LUIS AZPIAZU - ZIKLOS BENI
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. LANG Sebastian
4. MILLAR David
5. DE GREEF Francis
6. MENCHOV Denis
7. HANSEN Adam
8. CAPECCHI Eros
9. GAVAZZI Francesco
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

ALL-IN - ANDONI PEÑAGARIKANO - AMAIA
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. MILLAR David
4. VANDEVELDE Christian
5. CAVENDISH Mark
6. WIGGINS Bradley
7. LANG Sebastian
8. HANSEN Adam
9. CAPECCHI Eros
10. FDJ (FDJ)

APOFISIS TRANSVERSAL - IGOR MARTINEZ - ETXE-ZURI
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. CHAVANEL Sylvain
4. MENCHOV Denis
5. MILLAR David
6. CAVENDISH Mark
7. LANG Sebastian
8. VAUGRENARD Benoît
9. SANCHEZ Samuel
10. FDJ (FDJ)

ARAMA - JOXE AIERTZA - AMAIA
1. CONTADOR Alberto
2. IGLINSKIY Maxim
3. HERNANDEZ BLAZQUEZ Jesus
4. WIGGINS Bradley
5. ROUX Anthony
6. VAN DEN BROECK Jurgen
7. DE GREEF Francis
8. AERTS Mario
9. BARRY Michaël
10. QUICK STEP (QST)

ARRITOUR - MIKEL ARRIZABALAGA - ETXE-ZURI
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. WIGGINS Bradley
4. MILLAR David
5. SANCHEZ Luis-Leon
6. CHAVANEL Sylvain
7. HANSEN Adam
8. CAVENDISH Mark
9. VANDEVELDE Christian
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

ARTALO KOTXA - XABIER URBISTONDO - AUNTXA
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. DE GREEF Francis
4. SANCHEZ Luis-Leon
5. WIGGINS Bradley
6. MILLAR David
7. GAVAZZI Francesco
8. VANDEVELDE Christian
9. CAVENDISH Mark
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

ARTZA - IÑAKI ARZALLUZ - AUNTXA
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. VANDEVELDE Christian
4. BRESCHEL Matti
5. WIGGINS Bradley
6. DE GREEF Francis
7. MILLAR David
8. CAVENDISH Mark
9. VOECKLER Thomas
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

ASTOTXO - GURUTZ ALDALUR - ERREKA
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. DE GREEF Francis
4. VOECKLER Thomas
5. VANDEVELDE Christian
6. WIGGINS Bradley
7. CAVENDISH Mark
8. BRESCHEL Matti
9. MILLAR David
10. BBOX BOUYGUES TELECOM (BTL)

ATIA - MIKEL AIZPURU - KORRALE
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. SCHLECK Andy
4. RAST Gregory
5. WIGGINS Bradley
6. CHAVANEL Sylvain
7. DE GREEF Francis
8. AERTS Mario
9. BASSO Ivan
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

ATXABALETA - JOSEBA ESNAOLA - ETXE-ZURI
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. VANDEVELDE Christian
4. DE GREEF Francis
5. MILLAR David
6. WIGGINS Bradley
7. RAST Gregory
8. GAVAZZI Francesco
9. ROJAS Jose Joaquin
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

AUNTXA - ARTURO ARANAGA - AUNTXA
1. CONTADOR Alberto
2. VOECKLER Thomas
3. DE GREEF Francis
4. VAN DEN BROECK Jurgen
5. MILLAR David
6. SANCHEZ Luis-Leon
7. HANSEN Adam
8. WIGGINS Bradley
9. MOERENHOUT Koos
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

AZKARRAK - JOSE ANJEL ARAMENDI - AMAIA
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. MILLAR David
4. DE GREEF Francis
5. BRESCHEL Matti
6. HANSEN Adam
7. CAPECCHI Eros
8. GAVAZZI Francesco
9. WIGGINS Bradley
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

AZPI I - JOSU AZPILLAGA - IRAURGI SB
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. MILLAR David
4. WIGGINS Bradley
5. CHAVANEL Sylvain
6. CAVENDISH Mark
7. DE GREEF Francis
8. VOECKLER Thomas
9. HANSEN Adam
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

AZPI II - XABIER AZPILLAGA - ERREKA
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. MILLAR David
4. DE GREEF Francis
5. CHAVANEL Sylvain
6. CAVENDISH Mark
7. SANCHEZ Samuel
8. HANSEN Adam
9. SCHLECK Frank
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

BADAKIT - AINHOA GESALAGA - AITZAKI
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. DEAN Julian
4. VERDUGO Gorka
5. SCHLECK Andy
6. O’GRADY Stuart
7. DE GREEF Francis
8. MENCHOV Denis
9. CAVENDISH Mark
10. TEAM SAXO BANK (SAX)

BARTOLO - AITOR ARAMENDI - AMAIA
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. MILLAR David
4. DE GREEF Francis
5. SANCHEZ Luis-Leon
6. VANDEVELDE Christian
7. WIGGINS Bradley
8. HANSEN Adam
9. VOECKLER Thomas
10. BBOX BOUYGUES TELECOM (BTL)

BASARRIKO OGIYE - KOLDO OKARIZ - ERREKA BIKE
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. DE GREEF Francis
4. MILLAR David
5. CHAVANEL Sylvain
6. HANSEN Adam
7. WIGGINS Bradley
8. VANDEVELDE Christian
9. MENCHOV Denis
10. TEAM SAXO BANK (SAX)

BEIZAMA - ARKAITZ AGUIRREZABAL - ETXE-ZURI
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. VANDEVELDE Christian
4. MILLAR David
5. WIGGINS Bradley
6. SANCHEZ Luis-Leon
7. VOECKLER Thomas
8. RAST Gregory
9. HERNANDEZ BLAZQUEZ Jesus
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

BENATI - BEÑAT ARANBURU - ERREKA
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. MILLAR David
4. DE GREEF Francis
5. VANDEVELDE Christian
6. CAVENDISH Mark
7. CHAVANEL Sylvain
8. WIGGINS Bradley
9. VOECKLER Thomas
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

BIDAILARIAK - OLATZ EGIGUREN - ORKATZ
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. CHAVANEL Sylvain
4. FUGLSANG Jakob
5. VANDEVELDE Christian
6. VELASCO Ivan
7. MILLAR David
8. CHARTEAU Anthony
9. SCHLECK Frank
10. BBOX BOUYGUES TELECOM (BTL)

BIZI-BIZI - JULEN ANSOALDE - ETXE-ZURI
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. MILLAR David
4. DE GREEF Francis
5. VANDEVELDE Christian
6. CHAVANEL Sylvain
7. WIGGINS Bradley
8. CAVENDISH Mark
9. VOECKLER Thomas
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

BMC - JOSE ANGEL ARZUAGA - AMAIA
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. SANCHEZ Luis-Leon
4. WIGGINS Bradley
5. SCHLECK Andy
6. DE GREEF Francis
7. MILLAR David
8. HANSEN Adam
9. ROJAS Jose Joaquin
10. TEAM SAXO BANK (SAX)

BOLLO - ANER MARTIJA - ERREKA
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. VANDEVELDE Christian
4. DE GREEF Francis
5. MILLAR David
6. CAVENDISH Mark
7. CHAVANEL Sylvain
8. SANCHEZ Samuel
9. SANCHEZ Luis-Leon
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

CHIPLEADER - IÑAKI KORTA - AMAIA
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. DE GREEF Francis
4. MILLAR David
5. WIGGINS Bradley
6. CAVENDISH Mark
7. CHAVANEL Sylvain
8. VANDEVELDE Christian
9. LANG Sebastian
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

CHORIZOS BANKIA - JON GOROSTEGI - ERREKA
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. LANG Sebastian
4. DE GREEF Francis
5. MILLAR David
6. SANCHEZ Luis-Leon
7. FUGLSANG Jakob
8. MOERENHOUT Koos
9. BRESCHEL Matti
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

COCO LOCO HHDA - ION ARREGI - IRAURGI SB
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. MILLAR David
4. DE GREEF Francis
5. VANDEVELDE Christian
6. VOECKLER Thomas
7. LANG Sebastian
8. CAVENDISH Mark
9. WIGGINS Bradley
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

DESGUAZE - JON SARASUA - LOKOTX
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. DE GREEF Francis
4. FEDRIGO Pierrick
5. AERTS Mario
6. MILLAR David
7. VANDEVELDE Christian
8. SANCHEZ Luis-Leon
9. VOECKLER Thomas
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

DESGUAZE KOMPETITION - JON URANGA LASA - LOKOTX
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. DE GREEF Francis
4. VOECKLER Thomas
5. WIGGINS Bradley
6. VANDEVELDE Christian
7. MILLAR David
8. BRESCHEL Matti
9. MOERENHOUT Koos
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

DOBERMAN - IBAN ARANBARRI - ERREKA
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. WIGGINS Bradley
4. DE GREEF Francis
5. LANG Sebastian
6. CAVENDISH Mark
7. VANDEVELDE Christian
8. MILLAR David
9. HANSEN Adam
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

DORMILON - JON GOENAGA - ETXE-ZURI
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. SANCHEZ Luis-Leon
4. VANDEVELDE Christian
5. DI GREGORIO Rémy
6. DE GREEF Francis
7. WIGGINS Bradley
8. VOECKLER Thomas
9. CHAVANEL Sylvain
10. TEAM SAXO BANK (SAX)

EDULUR - LURDES AIZPURU - AUNTXA
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. DE GREEF Francis
4. MILLAR David
5. BRESCHEL Matti
6. MOERENHOUT Koos
7. HANSEN Adam
8. O’GRADY Stuart
9. VANDEVELDE Christian
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

EGURRA TA KITTO - ORHANTZA ALEGRIA - ORKATZ
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. DE GREEF Francis
4. VANDEVELDE Christian
5. WIGGINS Bradley
6. SANCHEZ Luis-Leon
7. MILLAR David
8. CAVENDISH Mark
9. VOECKLER Thomas
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

EIXARRE - RUBEN GORROTXATEGI - AUNTXA
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. DE GREEF Francis
4. MILLAR David
5. ROJAS Jose Joaquin
6. MOERENHOUT Koos
7. VOECKLER Thomas
8. BRESCHEL Matti
9. WIGGINS Bradley
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

ELIXALDE - KEPA PEÑAGARIKANO - ETXE-ZURI
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. CAVENDISH Mark
4. VANDEVELDE Christian
5. LANG Sebastian
6. WIGGINS Bradley
7. MILLAR David
8. HANSEN Adam
9. SCHLECK Andy
10. TEAM SAXO BANK (SAX)

ENERITZ - ENERITZ ALBIZU - ERREKA BIKE
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. VANDEVELDE Christian
4. DE GREEF Francis
5. VOECKLER Thomas
6. MILLAR David
7. WIGGINS Bradley
8. SANCHEZ Luis-Leon
9. SCHLECK Andy
10. FDJ (FDJ)

ERRASTIBASO I - AGUSTIN OIARZABAL - ETXE-ZURI
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. CHAVANEL Sylvain
4. MILLAR David
5. DE GREEF Francis
6. CAVENDISH Mark
7. WIGGINS Bradley
8. MENCHOV Denis
9. VANDEVELDE Christian
10. TEAM SAXO BANK (SAX)

ERRASTIBASO II - IRAITZ SEGUROLA - ETXE-ZURI
1. CONTADOR Alberto
2. WIGGINS Bradley
3. DE GREEF Francis
4. VAN DEN BROECK Jurgen
5. MILLAR David
6. SCHLECK Andy
7. SANCHEZ Luis-Leon
8. SANCHEZ Samuel
9. VOECKLER Thomas
10. TEAM SAXO BANK (SAX)

ERREIRU - IÑAKI BERASATEGI - AUNTXA
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. DE GREEF Francis
4. WIGGINS Bradley
5. MILLAR David
6. FUGLSANG Jakob
7. MOERENHOUT Koos
8. ROJAS Jose Joaquin
9. BOOM Lars
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

ERREKA - ARANTXA ARREGI - ERREKA
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. VANDEVELDE Christian
4. LE MEVEL Christophe
5. MOERENHOUT Koos
6. DE GREEF Francis
7. MILLAR David
8. SANCHEZ Luis-Leon
9. HANSEN Adam
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

ETUMETA - IGOR GESALAGA - AUNTXA
1. CONTADOR Alberto
2. WIGGINS Bradley
3. DE GREEF Francis
4. VAN DEN BROECK Jurgen
5. MILLAR David
6. CAVENDISH Mark
7. VOECKLER Thomas
8. SANCHEZ Luis-Leon
9. SANCHEZ Samuel
10. TEAM SAXO BANK (SAX)

EUTSI ABRAHAM - IÑAKI ARZAMENDI - IRAURGI SB
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. DE GREEF Francis
4. MILLAR David
5. WIGGINS Bradley
6. SANCHEZ Luis-Leon
7. VANDEVELDE Christian
8. VOECKLER Thomas
9. SANCHEZ Samuel
10. BBOX BOUYGUES TELECOM (BTL)

EXKERRE - JOSE LUIS ALBIZU - ERREKA BIKE
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. WIGGINS Bradley
4. VANDEVELDE Christian
5. DE GREEF Francis
6. LANG Sebastian
7. SCHLECK Andy
8. SANCHEZ Luis-Leon
9. CAVENDISH Mark
10. FDJ (FDJ)

EZKURRU - LIERNI ARTOLA - ETXE-ZURI
1. CONTADOR Alberto
2. DE GREEF Francis
3. VAN DEN BROECK Jurgen
4. MILLAR David
5. HANSEN Adam
6. VANDEVELDE Christian
7. CHAVANEL Sylvain
8. SCHLECK Andy
9. SANCHEZ Luis-Leon
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

EZPELETA - ENEKO IZAGIRRE - KORRALE
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. MILLAR David
4. DE GREEF Francis
5. CHARTEAU Anthony
6. CAVENDISH Mark
7. MOERENHOUT Koos
8. WIGGINS Bradley
9. VANDEVELDE Christian
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

FERMIN ARAMENDI - JOSU KORTA - AITZAKI
1. CONTADOR Alberto
2. VANDEVELDE Christian
3. WIGGINS Bradley
4. DE GREEF Francis
5. VAN DEN BROECK Jurgen
6. SCHLECK Andy
7. CAVENDISH Mark
8. SANCHEZ Luis-Leon
9. CAPECCHI Eros
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

FRUKTUOSO MARTINEZ - IÑAKI AZKKUE - ETXE-ZURI
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. MILLAR David
3. CONTADOR Alberto
4. DE GREEF Francis
5. HANSEN Adam
6. VANDEVELDE Christian
7. SANCHEZ Samuel
8. SCHLECK Andy
9. SANCHEZ Luis-Leon
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

GARTX - MIKEL ARAMENDI - ETXE-ZURI
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. DE GREEF Francis
4. SANCHEZ Luis-Leon
5. HANSEN Adam
6. VOECKLER Thomas
7. MILLAR David
8. VANDEVELDE Christian
9. CAVENDISH Mark
10. TEAM SAXO BANK (SAX)

GAUBELA - ENEKO IZAGIRRE - KORRALE
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. CHARTEAU Anthony
4. MILLAR David
5. CAVENDISH Mark
6. LANG Sebastian
7. MOERENHOUT Koos
8. AERTS Mario
9. RAST Gregory
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

HAITZALDE - MIKEL BELAR - ERREKA
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. WIGGINS Bradley
4. DE GREEF Francis
5. AERTS Mario
6. SANCHEZ Luis-Leon
7. VOECKLER Thomas
8. HANSEN Adam
9. MOERENHOUT Koos
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

HAMARRETAN - EUSEBIO BELOKI - IRAURGI SB
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. CAVENDISH Mark
4. DE GREEF Francis
5. MILLAR David
6. BOOM Lars
7. WIGGINS Bradley
8. GAVAZZI Francesco
9. VANDEVELDE Christian
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

HASIAITUK!! - ASIER KORTAJARENA - AMAIA
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. MILLAR David
3. CONTADOR Alberto
4. SCHLECK Andy
5. DE GREEF Francis
6. LANG Sebastian
7. WIGGINS Bradley
8. AERTS Mario
9. CHAVANEL Sylvain
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

HAU DEK XIXA JANA - ITZIAR ETXANIZ - ETXE-ZURI
1. CONTADOR Alberto
2. LANG Sebastian
3. VAN DEN BROECK Jurgen
4. MILLAR David
5. DE GREEF Francis
6. MENCHOV Denis
7. CAVENDISH Mark
8. SANCHEZ Luis-Leon
9. VANDEVELDE Christian
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

IRAZOLA TAXISTIE - JOSU ZUBIZARRETA - AMAIA
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. DE GREEF Francis
4. HANSEN Adam
5. WIGGINS Bradley
6. VANDEVELDE Christian
7. CAVENDISH Mark
8. SANCHEZ Luis-Leon
9. ROJAS Jose Joaquin
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

IRIJOKU - JOKIN IRIONDO - KORRALE
1. MILLAR David
2. CONTADOR Alberto
3. DE GREEF Francis
4. VAN DEN BROECK Jurgen
5. MOERENHOUT Koos
6. CAVENDISH Mark
7. CHARTEAU Anthony
8. VANDEVELDE Christian
9. WIGGINS Bradley
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

ITURZULO 3 - MARIANO SAGARDOGI - ERREKA BIKE
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. VOECKLER Thomas
4. DE GREEF Francis
5. VANDEVELDE Christian
6. MILLAR David
7. CAVENDISH Mark
8. CHAVANEL Sylvain
9. AERTS Mario
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

IZASPI - SANTI AZURMENDI - ERREKA
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. WIGGINS Bradley
4. VANDEVELDE Christian
5. VOECKLER Thomas
6. MILLAR David
7. MENCHOV Denis
8. LANG Sebastian
9. MOERENHOUT Koos
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

JOSUAZPI - JOSU AZPIAZU - IRAURGI SB
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. CHAVANEL Sylvain
4. MILLAR David
5. DE GREEF Francis
6. SCHLECK Andy
7. VANDEVELDE Christian
8. WIGGINS Bradley
9. LANG Sebastian
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

KAFE ESKOZESA - ANDONI KORTA - AITZAKI
1. CONTADOR Alberto
2. VANDEVELDE Christian
3. VAN DEN BROECK Jurgen
4. DE GREEF Francis
5. WIGGINS Bradley
6. MILLAR David
7. LANG Sebastian
8. AERTS Mario
9. RAST Gregory
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

KAISERBEN - BEÑAT ASTIGARRAGA - KORRALE
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. DE GREEF Francis
3. CONTADOR Alberto
4. CHARTEAU Anthony
5. MOERENHOUT Koos
6. MILLAR David
7. CAVENDISH Mark
8. SCHLECK Andy
9. LANG Sebastian
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

KANTONA - RUBEN ARANBURU - ERREKA
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. CAVENDISH Mark
4. RAST Gregory
5. MILLAR David
6. DE GREEF Francis
7. MOERENHOUT Koos
8. LANG Sebastian
9. VOECKLER Thomas
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

KARPIN - IGOR LIZASO - ETXE-ZURI
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. DE GREEF Francis
4. SANCHEZ Luis-Leon
5. VANDEVELDE Christian
6. WIGGINS Bradley
7. MOERENHOUT Koos
8. LE MEVEL Christophe
9. VOECKLER Thomas
10. CAISSE D’EPARGNE (GCE)

KARTUTXO - JON LASA - AMAIA
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. SCHLECK Andy
4. DE GREEF Francis
5. VANDEVELDE Christian
6. WIGGINS Bradley
7. MILLAR David
8. CHAVANEL Sylvain
9. VOECKLER Thomas
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

KOKETO - RUBEN POZO - AMAIA
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. SANCHEZ Luis-Leon
4. MILLAR David
5. AERTS Mario
6. HANSEN Adam
7. CAVENDISH Mark
8. SANCHEZ Samuel
9. CHAVANEL Sylvain
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

KOKODRILUE KALEA! - GAIZKA ARANGUREN - ETXE-ZURI
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. DE GREEF Francis
4. HANSEN Adam
5. VOECKLER Thomas
6. WIGGINS Bradley
7. ARMSTRONG Lance
8. SANCHEZ Samuel
9. SCHLECK Andy
10. TEAM SAXO BANK (SAX)

LAKUTE - JOSE A. ALDALUR - ZIKLOS BENI
1. CONTADOR Alberto
2. DE GREEF Francis
3. VAN DEN BROECK Jurgen
4. HANSEN Adam
5. CAVENDISH Mark
6. VANDEVELDE Christian
7. WIGGINS Bradley
8. SCHLECK Andy
9. MILLAR David
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

LAS SPICE - MARIAN URANGA / ARANTXA JUARISTI - AUNTXA
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. CAVENDISH Mark
4. MILLAR David
5. DE GREEF Francis
6. CHAVANEL Sylvain
7. VANDEVELDE Christian
8. SANCHEZ Luis-Leon
9. MOERENHOUT Koos
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

LAUKOTIE - IBAN AIZPURU - ETXE-ZURI
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. DE GREEF Francis
3. CONTADOR Alberto
4. HANSEN Adam
5. CHAVANEL Sylvain
6. MILLAR David
7. CAPECCHI Eros
8. SANCHEZ Luis-Leon
9. WIGGINS Bradley
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

LETXERO - JULIAN KORTAJARENA - AMAIA
1. MILLAR David
2. DE GREEF Francis
3. CONTADOR Alberto
4. WIGGINS Bradley
5. MOERENHOUT Koos
6. VANDEVELDE Christian
7. CHAVANEL Sylvain
8. MENCHOV Denis
9. O’GRADY Stuart
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

LUPE - IÑIGO SEGUROLA - IRAURGI SB
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. MILLAR David
4. CHAVANEL Sylvain
5. DE GREEF Francis
6. LANG Sebastian
7. WIGGINS Bradley
8. GAVAZZI Francesco
9. SANCHEZ Luis-Leon
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

MAKIBAR - XABAT EGIGUREN - AITZAKI
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. SCHLECK Andy
4. VANDEVELDE Christian
5. MILLAR David
6. WIGGINS Bradley
7. ARMSTRONG Lance
8. DE GREEF Francis
9. RAST Gregory
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

MANNY - HARITZ SEGUROLA - ERREKA
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. DE GREEF Francis
4. VANDEVELDE Christian
5. MILLAR David
6. WIGGINS Bradley
7. MENCHOV Denis
8. HANSEN Adam
9. O’GRADY Stuart
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

MARKEXA - EUSEBI LIZASO - ERREKA BIKE
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. WIGGINS Bradley
4. CAVENDISH Mark
5. LANG Sebastian
6. VANDEVELDE Christian
7. DE GREEF Francis
8. VOECKLER Thomas
9. O’GRADY Stuart
10. FDJ (FDJ)

MAXUZARRA - IÑAKI PEGARARIKANO - ETXE-ZURI
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. DE GREEF Francis
4. CAVENDISH Mark
5. MENCHOV Denis
6. MILLAR David
7. VANDEVELDE Christian
8. SANCHEZ Luis-Leon
9. VOECKLER Thomas
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

MEGAMAN - MAITANE OIARZABAL - AITZAKI
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. DE GREEF Francis
3. CONTADOR Alberto
4. VANDEVELDE Christian
5. AERTS Mario
6. SCHLECK Andy
7. MILLAR David
8. SANCHEZ Luis-Leon
9. WIGGINS Bradley
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

MENDEUN - GORKA OKARIZ - ETXE-ZURI
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. DE GREEF Francis
4. WIGGINS Bradley
5. HANSEN Adam
6. MILLAR David
7. VANDEVELDE Christian
8. CHAVANEL Sylvain
9. SCHLECK Andy
10. TEAM SAXO BANK (SAX)

MIKELSA - MIKEL SAGARDOGI - ERREKA BIKE
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. WIGGINS Bradley
4. DE GREEF Francis
5. VOECKLER Thomas
6. CAVENDISH Mark
7. MILLAR David
8. CHAVANEL Sylvain
9. HANSEN Adam
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

MOLTENI ARCORE - AITOR ZUBIZARRETA - AMAIA
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. DE GREEF Francis
4. WIGGINS Bradley
5. VANDEVELDE Christian
6. HANSEN Adam
7. CAVENDISH Mark
8. ROJAS Jose Joaquin
9. CHAVANEL Sylvain
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

NATXIN BIELA ERTENARTE - MANU TEJERA - ERREKA BIKE
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. VANDEVELDE Christian
4. VOECKLER Thomas
5. CHAVANEL Sylvain
6. WIGGINS Bradley
7. CAVENDISH Mark
8. SANCHEZ Luis-Leon
9. SCHLECK Andy
10. TEAM SAXO BANK (SAX)

NEK - JOXE MARI ZENDOIA - ETXE-ZURI
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. DE GREEF Francis
4. MILLAR David
5. SANCHEZ Luis-Leon
6. VANDEVELDE Christian
7. WIGGINS Bradley
8. VOECKLER Thomas
9. SCHLECK Andy
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

NEU - XABIER SALEGI - LOKOTX
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. VANDEVELDE Christian
4. DE GREEF Francis
5. MILLAR David
6. VOECKLER Thomas
7. CHAVANEL Sylvain
8. WIGGINS Bradley
9. BRESCHEL Matti
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

O.N.G. - ALBERTO JIMENEZ - ETXE-ZURI
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. DE GREEF Francis
4. HANSEN Adam
5. VANDEVELDE Christian
6. CAVENDISH Mark
7. CHAVANEL Sylvain
8. LANG Sebastian
9. LE MEVEL Christophe
10. BBOX BOUYGUES TELECOM (BTL)

ODOL HARTZAILIEN ELKARTIE - JOSU AREIZAGA - AMAIA
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. WIGGINS Bradley
4. CAVENDISH Mark
5. LE MEVEL Christophe
6. DE GREEF Francis
7. RAST Gregory
8. CHARTEAU Anthony
9. MENCHOV Denis
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

PANA MOTORSPORT SLK-NG - JOSEBA EXPOSITO - IRAURGI SB
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. WIGGINS Bradley
4. DE GREEF Francis
5. SCHLECK Andy
6. MILLAR David
7. VANDEVELDE Christian
8. HANSEN Adam
9. SANCHEZ Luis-Leon
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

PAOTXETA - JON OIARZABAL - ETXE-ZURI
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. MILLAR David
4. CHAVANEL Sylvain
5. DE GREEF Francis
6. CAVENDISH Mark
7. VANDEVELDE Christian
8. WIGGINS Bradley
9. VOECKLER Thomas
10. TEAM SAXO BANK (SAX)

PATATAS FRITAS - MIKEL AZPIAZU - ZIKLOS BENI
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. MILLAR David
4. DE GREEF Francis
5. WIGGINS Bradley
6. CAVENDISH Mark
7. CAPECCHI Eros
8. VANDEVELDE Christian
9. SANCHEZ Luis-Leon
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

PATATERO 1 - IMANOL MIRANDA - KORRALE
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. DE GREEF Francis
4. MILLAR David
5. LANG Sebastian
6. WIGGINS Bradley
7. VANDEVELDE Christian
8. VOECKLER Thomas
9. CAVENDISH Mark
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

PATATERO 2 - IMANOL MIRANDA - KORRALE
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. DE GREEF Francis
4. MILLAR David
5. HANSEN Adam
6. LANG Sebastian
7. WIGGINS Bradley
8. CHAVANEL Sylvain
9. VANDEVELDE Christian
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

PATXO - LANDER BERASATEGI - ETXE-ZURI
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. MILLAR David
4. DE GREEF Francis
5. CAVENDISH Mark
6. CHAVANEL Sylvain
7. WIGGINS Bradley
8. LANG Sebastian
9. SCHLECK Andy
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

PAXKUAL - IÑIGO SAIZAR - KORRALE
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. SCHLECK Andy
4. DE GREEF Francis
5. WIGGINS Bradley
6. MILLAR David
7. VANDEVELDE Christian
8. GAVAZZI Francesco
9. CHAVANEL Sylvain
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

PEON ESPECIALISTA - JOSE LUIS AZPIAZU - ZIKLOS BENI
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. LANG Sebastian
4. MENCHOV Denis
5. MILLAR David
6. DE GREEF Francis
7. WIGGINS Bradley
8. SANCHEZ Luis-Leon
9. MOERENHOUT Koos
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

PINTURAS HIDALGO - AITOR ARREGI - ERREKA BIKE
1. DE GREEF Francis
2. MILLAR David
3. CONTADOR Alberto
4. VAN DEN BROECK Jurgen
5. AERTS Mario
6. SANCHEZ Luis-Leon
7. BRESCHEL Matti
8. MOERENHOUT Koos
9. LANG Sebastian
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

POTTER - HARRIET URTEAGA - LOKOTX
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. MILLAR David
4. VANDEVELDE Christian
5. DE GREEF Francis
6. VOECKLER Thomas
7. MOERENHOUT Koos
8. HINCAPIE George
9. GAUTIER Cyril
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

PRI - AITOR PRIYA - AUNTXA
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. MILLAR David
4. CHAVANEL Sylvain
5. LANG Sebastian
6. DE GREEF Francis
7. VOECKLER Thomas
8. VANDEVELDE Christian
9. CAVENDISH Mark
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

RABOTTINI - AINHOA OTEGI - ETXE-ZURI
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. WIGGINS Bradley
4. VANDEVELDE Christian
5. MILLAR David
6. CAVENDISH Mark
7. MENCHOV Denis
8. GAVAZZI Francesco
9. HANSEN Adam
10. GARMIN - TRANSITIONS (GRM)

RADIO SHACK - JOSE ANGEL ARZUAGA - AMAIA
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. SANCHEZ Luis-Leon
4. WIGGINS Bradley
5. SCHLECK Andy
6. CAVENDISH Mark
7. VOECKLER Thomas
8. CHAVANEL Sylvain
9. MENCHOV Denis
10. TEAM SAXO BANK (SAX)

RAMON E - RAMON ETXEZARRETA - AUNTXA
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. SCHLECK Andy
3. CONTADOR Alberto
4. VERDUGO Gorka
5. DE GREEF Francis
6. MILLAR David
7. DI GREGORIO Rémy
8. DE WEERT Kevin
9. SANCHEZ Samuel
10. TEAM SAXO BANK (SAX)

RIOJA D.O.C. - JUAN MANUEL SIERRA - ZIKLOS BENI
1. DE GREEF Francis
2. MILLAR David
3. QUINZIATO Manuel
4. CONTADOR Alberto
5. VAN DEN BROECK Jurgen
6. AERTS Mario
7. WIGGINS Bradley
8. VOECKLER Thomas
9. SCHLECK Andy
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

SEGALARIAK - TXARO ARRUE - ORKATZ
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. SANCHEZ Luis-Leon
4. CAVENDISH Mark
5. DEAN Julian
6. SCHLECK Frank
7. MENCHOV Denis
8. BRESCHEL Matti
9. MILLAR David
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

SKY - JOSE ANGEL ARZUAGA - AMAIA
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. SANCHEZ Luis-Leon
4. WIGGINS Bradley
5. SCHLECK Andy
6. CAVENDISH Mark
7. DE GREEF Francis
8. MILLAR David
9. HANSEN Adam
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

STIHL - AXIER PEÑAGARIKANO - AMAIA
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. MILLAR David
4. LE MEVEL Christophe
5. CAVENDISH Mark
6. SCHLECK Andy
7. WIGGINS Bradley
8. VANDEVELDE Christian
9. DE GREEF Francis
10. FDJ (FDJ)

SUKAR - XABIER LASA - ERREKA
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. VANDEVELDE Christian
4. WIGGINS Bradley
5. DE GREEF Francis
6. SANCHEZ Luis-Leon
7. SCHLECK Andy
8. CHAVANEL Sylvain
9. MILLAR David
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

SUPER-RATON - JOSE ANJEL ARAMENDI - AMAIA
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. MILLAR David
4. DE GREEF Francis
5. WIGGINS Bradley
6. BRESCHEL Matti
7. VANDEVELDE Christian
8. CHAVANEL Sylvain
9. LANG Sebastian
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

TERRIBLE - JESUS ARAKISTAIN - AITZAKI
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. WIGGINS Bradley
4. MILLAR David
5. HERNANDEZ BLAZQUEZ Jesus
6. GAUTIER Cyril
7. CAVENDISH Mark
8. DE GREEF Francis
9. O’GRADY Stuart
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

TRANSFORM PHARMACEUTICALS, INC - IKER KORTADI - ETXE-ZURI
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. BRESCHEL Matti
4. CAVENDISH Mark
5. DE GREEF Francis
6. VOECKLER Thomas
7. CHAVANEL Sylvain
8. SANCHEZ Luis-Leon
9. DI GREGORIO Rémy
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

TRE TXIME - AITZOL LARRAÑAGA - UZTARRIA
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. DE GREEF Francis
4. VANDEVELDE Christian
5. RAST Gregory
6. WIGGINS Bradley
7. MILLAR David
8. CAVENDISH Mark
9. SANCHEZ Luis-Leon
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

TRUKAUTE ZAUKEAT - OIER ZENITAGOIA - ERREKA BIKE
1. CONTADOR Alberto
2. VOECKLER Thomas
3. DEAN Julian
4. MOERENHOUT Koos
5. QUINZIATO Manuel
6. MILLAR David
7. CHAVANEL Sylvain
8. VAN DEN BROECK Jurgen
9. VANDEVELDE Christian
10. TEAM SAXO BANK (SAX)

TXAKURREN POTRUK - AITOR ARREGI - AMAIA
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. VANDEVELDE Christian
4. DE GREEF Francis
5. MILLAR David
6. FEDRIGO Pierrick
7. WIGGINS Bradley
8. LE MEVEL Christophe
9. RAST Gregory
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

TXALA - ITXASO ETXEZARRETA - KORRALE
1. CONTADOR Alberto
2. DE GREEF Francis
3. VAN DEN BROECK Jurgen
4. VANDEVELDE Christian
5. HANSEN Adam
6. MILLAR David
7. WIGGINS Bradley
8. AERTS Mario
9. SANCHEZ Luis-Leon
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

TXISTU - PELLO URANGA - ETXE-ZURI
1. CONTADOR Alberto
2. VOECKLER Thomas
3. VANDEVELDE Christian
4. MILLAR David
5. DE GREEF Francis
6. VAN DEN BROECK Jurgen
7. SCHLECK Frank
8. WIGGINS Bradley
9. HANSEN Adam
10. TEAM SAXO BANK (SAX)

TXOBER - JULENE FRANTZESENA - UZTARRIA
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. CHAVANEL Sylvain
4. VANDEVELDE Christian
5. SCHLECK Andy
6. DEAN Julian
7. WIGGINS Bradley
8. VOECKLER Thomas
9. DE GREEF Francis
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

TXOMIN - JESUS AZPIAZU - IRAURGI SB
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. DE GREEF Francis
4. MILLAR David
5. VANDEVELDE Christian
6. SANCHEZ Luis-Leon
7. WIGGINS Bradley
8. CAVENDISH Mark
9. CHAVANEL Sylvain
10. GARMIN - TRANSITIONS (GRM)

TXORI KASTRO - JOSEBA ALBIZU - ERREKA BIKE
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. SANCHEZ Luis-Leon
4. VOECKLER Thomas
5. VANDEVELDE Christian
6. DE GREEF Francis
7. WIGGINS Bradley
8. MILLAR David
9. CAVENDISH Mark
10. FDJ (FDJ)

TXOSTO - JUAN ARAMENDI - UZTARRIA
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. MILLAR David
4. WIGGINS Bradley
5. SCHLECK Andy
6. VANDEVELDE Christian
7. SANCHEZ Luis-Leon
8. MENCHOV Denis
9. LE MEVEL Christophe
10. GARMIN - TRANSITIONS (GRM)

TXUS - MONIKA JOARISTI LARRAÑAGA - ETXE-ZURI
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. DE GREEF Francis
4. WIGGINS Bradley
5. VANDEVELDE Christian
6. SCHLECK Andy
7. MILLAR David
8. SANCHEZ Luis-Leon
9. VOECKLER Thomas
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

UARTE - ANDONI AGIRREGABIRIA - IRAURGI SB
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. DE GREEF Francis
4. MILLAR David
5. WIGGINS Bradley
6. SANCHEZ Luis-Leon
7. LANG Sebastian
8. VANDEVELDE Christian
9. CAVENDISH Mark
10. BBOX BOUYGUES TELECOM (BTL)

UDABERRIKO XIXAK - JON EGINO OTEIZA - ETXE-ZURI
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. MILLAR David
3. CONTADOR Alberto
4. DE GREEF Francis
5. WIGGINS Bradley
6. CAVENDISH Mark
7. MENCHOV Denis
8. HANSEN Adam
9. LE MEVEL Christophe
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

URRUSTIL - LANDER GARATE - AUNTXA
1. CAVENDISH Mark
2. CONTADOR Alberto
3. VAN DEN BROECK Jurgen
4. MILLAR David
5. DE GREEF Francis
6. WIGGINS Bradley
7. VANDEVELDE Christian
8. CHAVANEL Sylvain
9. HANSEN Adam
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

URTZI PRO TOUR - GARIKOITZ OIARZABAL - ERREKA BIKE
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. SANCHEZ Samuel
4. MILLAR David
5. VANDEVELDE Christian
6. DE GREEF Francis
7. GAVAZZI Francesco
8. WIGGINS Bradley
9. SANCHEZ Luis-Leon
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

UZTA - IMA ARRUE SEGUROLA - ORKATZ
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. VOECKLER Thomas
4. GAVAZZI Francesco
5. VAUGRENARD Benoît
6. FRÖHLINGER Johannes
7. O’GRADY Stuart
8. PERGET Mathieu
9. ROCHE Nicolas
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

WAKA - IÑAKI RODRIGUEZ - IRAURGI SB
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. VANDEVELDE Christian
4. MILLAR David
5. DE GREEF Francis
6. WIGGINS Bradley
7. GAVAZZI Francesco
8. CAVENDISH Mark
9. VOECKLER Thomas
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

X.L.O. - X.L.O. - ORKATZ
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. LE MEVEL Christophe
4. SANCHEZ Luis-Leon
5. WIGGINS Bradley
6. VANDEVELDE Christian
7. MOERENHOUT Koos
8. MILLAR David
9. DE GREEF Francis
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

XABIARA - XABIER ARAMENDI - IRAURGI SB
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. MILLAR David
4. RAST Gregory
5. DE GREEF Francis
6. WIGGINS Bradley
7. VANDEVELDE Christian
8. AERTS Mario
9. SANCHEZ Luis-Leon
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

XABIER MARGOAK - XABIER MALO - ERREKA BIKE
1. BRESCHEL Matti
2. DE GREEF Francis
3. SANCHEZ Luis-Leon
4. CONTADOR Alberto
5. VANDEVELDE Christian
6. QUINZIATO Manuel
7. WIGGINS Bradley
8. ROCHE Nicolas
9. O’GRADY Stuart
10. TEAM SAXO BANK (SAX)

XABIER MARGOAK II - XABIER MALO - ERREKA BIKE
1. CONTADOR Alberto
2. VANDEVELDE Christian
3. O’GRADY Stuart
4. DE GREEF Francis
5. WIGGINS Bradley
6. SANCHEZ Luis-Leon
7. MILLAR David
8. EVANS Cadel
9. HANSEN Adam
10. TEAM SAXO BANK (SAX)

XARRA - JOSE A. ALDALUR - ZIKLOS BENI
1. DE GREEF Francis
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. CONTADOR Alberto
4. QUINZIATO Manuel
5. CHAVANEL Sylvain
6. HANSEN Adam
7. VOECKLER Thomas
8. VANDEVELDE Christian
9. CAVENDISH Mark
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

XAXAU - ION LARRAÑAGA - ERREKA BIKE
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. CHAVANEL Sylvain
4. MILLAR David
5. SANCHEZ Luis-Leon
6. GAVAZZI Francesco
7. WIGGINS Bradley
8. CAVENDISH Mark
9. VANDEVELDE Christian
10. FDJ (FDJ)

XCARLET - ITXASO DONOSO - ERREKA BIKE
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. MILLAR David
4. VOECKLER Thomas
5. GAVAZZI Francesco
6. CAVENDISH Mark
7. SANCHEZ Samuel
8. CHAVANEL Sylvain
9. VANDEVELDE Christian
10. FDJ (FDJ)

XUBI - IÑAKI PEÑAGARIKANO - ETXE-ZURI
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. CHAVANEL Sylvain
4. DE GREEF Francis
5. MENCHOV Denis
6. VOECKLER Thomas
7. MILLAR David
8. HANSEN Adam
9. CAVENDISH Mark
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

YANNI - ALAITZ OLAIZOLA - UZTARRIA
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. SCHLECK Andy
4. WIGGINS Bradley
5. VANDEVELDE Christian
6. MILLAR David
7. SANCHEZ Luis-Leon
8. VOECKLER Thomas
9. LANG Sebastian
10. ASTANA (AST)

Z.A.E. - IGOR SAGARDOGI - ERREKA BIKE
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. DE GREEF Francis
4. WIGGINS Bradley
5. MILLAR David
6. VANDEVELDE Christian
7. VOECKLER Thomas
8. GAVAZZI Francesco
9. AERTS Mario
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

ZAUNKAS - AXIER PEÑAGARIKANO - AMAIA
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. MILLAR David
4. VANDEVELDE Christian
5. DE GREEF Francis
6. SCHLECK Andy
7. CAVENDISH Mark
8. LANG Sebastian
9. SANCHEZ Luis-Leon
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

ZIRIPOLEN - JUANTXO SAGARDOGI - ERREKA BIKE
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. O’GRADY Stuart
4. DE GREEF Francis
5. MILLAR David
6. VOECKLER Thomas
7. AERTS Mario
8. BRESCHEL Matti
9. LE MEVEL Christophe
10. TEAM SAXO BANK (SAX)

ZIRIPOT - XABIER LASA - ERREKA
1. VAN DEN BROECK Jurgen
2. CONTADOR Alberto
3. WIGGINS Bradley
4. VANDEVELDE Christian
5. DE GREEF Francis
6. VOECKLER Thomas
7. MENCHOV Denis
8. MILLAR David
9. SCHLECK Andy
10. BBOX BOUYGUES TELECOM (BTL)

ZUBIONDOKUE - MAILO OIARZABAL - UZTARRIA
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. VANDEVELDE Christian
4. DE GREEF Francis
5. MILLAR David
6. AERTS Mario
7. SANCHEZ Luis-Leon
8. MOERENHOUT Koos
9. LE MEVEL Christophe
10. OMEGA PHARMA - LOTTO (OLO)

¡QUE INJUSTICIA! - XABIER KORTA - AMAIA
1. CONTADOR Alberto
2. VAN DEN BROECK Jurgen
3. WIGGINS Bradley
4. MILLAR David
5. DE GREEF Francis
6. CAVENDISH Mark
7. CHAVANEL Sylvain
8. SCHLECK Andy
9. AERTS Mario
10. BBOX BOUYGUES TELECOM (BTL)