Sailkapenak

3.Maila

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 VITORIA C.D. 54 21 17 3 1 0 45 11
2 BEASAIN S.D. 45 21 14 3 4 0 41 22
3 PORTUGALETE C. 40 21 12 4 5 0 36 20
4 BASCONIA C.D. 36 21 10 6 5 0 32 24
5 LAGUN ONAK C.D. 36 21 10 6 5 0 23 16
6 DEUSTO S.D. 32 21 8 8 5 0 26 20
7 SAN IGNACIO C.D. 32 21 9 5 7 0 27 23
8 CULTURAL DE DURANGO 29 21 8 5 8 0 22 27
9 URDULIZ F.T. 28 21 7 7 7 0 24 21
10 PADURA C.D. 27 21 6 9 6 0 24 27
11 S.D. LEIOA 27 21 8 3 10 0 24 30
12 DERIO 25 21 7 4 10 0 22 21
13 ALAVES SAD C 25 21 7 4 10 0 18 26
14 TOURING KE 22 21 5 7 9 0 26 36
15 ANAITASUNA C.D. 21 21 5 6 10 0 24 31
16 PASAIA K.E. 18 21 5 3 13 0 11 28
17 AÑORGA KKE 12 21 2 6 13 0 19 39
18 AURRERA K.E. 10 21 1 7 13 0 8 30

Gizonezkoen Erregional Ohorezko Maila

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ARETXABALETA K.E. UDA 51 22 16 3 3 0 53 21
2 EIBAR S.A.D. B 46 22 14 4 4 0 54 24
3 ZARAUTZ K.E. 46 22 13 7 2 0 46 19
4 BERGARA K.E. 41 22 11 8 3 0 27 18
5 MUTRIKU F.T. 41 22 11 8 3 0 31 24
6 TOLOSA C.F. 33 22 10 3 9 0 33 30
7 REAL UNION CLUB SAD B 33 22 9 6 7 0 26 23
8 HERNANI C.D. 31 22 8 7 7 0 31 27
9 ELGOIBAR C.D. 29 22 8 5 9 0 22 27
10 ZUMAIAKO F.T. 28 22 7 7 8 0 32 35
11 OIARTZUN K.E. 28 22 8 4 10 0 27 31
12 DEUSTO FC 22 22 6 4 12 0 19 36
13 UROLA K.E. 21 22 6 3 13 0 27 38
14 LAGUN ONAK C.D. B 20 22 4 8 10 0 25 38
15 ORDIZIA K.E. 20 22 5 5 12 0 20 42
16 BETI GAZTE K.J.K.E. 19 22 5 4 13 0 24 31
17 AMAIKAK BAT K.E. 19 22 4 7 11 0 26 41
18 BEASAIN S.D. B 17 22 4 5 13 0 18 36

Emakumezkoen Ohorezko Erregional maila

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ANTIGUOKO K.E. 51 18 17 0 1 0 57 11
2 MARIÑO REAL UNION 49 18 16 1 1 0 59 10
3 UROLA K.E. 39 18 13 0 5 0 49 23
4 LAGUN ONAK C.D. 37 18 11 4 3 0 30 18
5 INTXAURDI K.E. 33 18 10 3 5 0 45 26
6 GOIERRI GORRI F.K. 33 18 10 3 5 0 46 23
7 OSTADAR S.K.T. 31 18 9 4 5 0 31 25
8 ZUMAIAKO F.T. 26 18 8 2 8 0 44 35
9 TOURING KE 25 18 8 1 9 0 45 50
10 BETI GAZTE K.J.K.E. 22 18 7 1 10 0 28 35
11 ELGOIBAR C.D. 20 18 6 2 10 0 30 37
12 TOLOSA C.F. B 16 18 4 4 10 0 24 29
13 ONDARBELTZ AMAIKAK MUTRIKU 13 18 3 4 11 0 22 44
14 HERNANI C.D. B 13 18 3 4 11 0 19 41
15 DEBAGOIENA BAILARA 6 18 2 0 16 0 17 76
16 OIARTZUN K.E. C 1 18 0 1 17 0 13 76

Emakumezkoen Gorengo Maila (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 BERGARA K.E. 39 16 12 3 1 0 72 23
2 ZESTOA K.B. 31 16 9 4 3 0 34 16
3 SEGURA GOIERRI K.E. 30 16 9 3 4 0 33 15
4 AIZTONDO 30 16 9 3 4 0 29 23
5 GOIERRI GORRI F.K. B 30 16 8 6 2 0 34 20
6 URNIETA C.D. 15 16 4 3 9 0 20 35
7 ILINTXA S.D. 9 16 2 3 11 0 20 43
8 ORIOKO F.T. 9 16 2 3 11 0 22 52
9 LAGUN ONAK C.D. B 8 16 2 2 12 0 13 50

Emakumezkoen Gorengo Maila (5. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ANTIGUA LUBERRI K.E. 0 0 0 0 0 0 0 0
2 MARIÑO REAL UNION B 0 0 0 0 0 0 0 0
3 INTXAURDI K.E. B 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MARTUTENE K.E. 0 0 0 0 0 0 0 0
5 URNIETA C.D. 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ORIOKO F.T. 0 0 0 0 0 0 0 0
7 LAGUN ONAK C.D. B 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ILINTXA S.D. 0 0 0 0 0 0 0 0

Jubenilen Ohorezko Maila (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 URKI C.D. 49 19 15 4 0 0 62 25
2 LAGUN ONAK C.D. 45 19 14 3 2 0 46 23
3 ORDIZIA K.E. 40 19 13 1 5 0 46 26
4 ZUMAIAKO F.T. 31 19 9 4 6 0 37 25
5 EUSKALDUNA ANDOAINDARRA S.D. 28 19 8 4 7 0 26 21
6 ORIOKO F.T. 27 19 7 6 6 0 35 29
7 ELGOIBAR C.D. 26 19 8 2 9 0 33 29
8 UROLA K.E. 26 19 8 2 9 0 29 32
9 AMAIKAK BAT K.E. 25 19 7 4 8 0 34 30
10 ALOÑA MENDI K.E. 22 19 7 1 11 0 27 44
11 MONDRAGON C.F. 20 19 5 5 9 0 37 43
12 ZARAUTZ K.E. B 20 19 5 5 9 0 28 39
13 DANENA K.E. 20 19 5 5 9 0 21 33
14 SEGURA GOIERRI K.E. 17 19 5 2 12 0 20 38
15 TOLOSA C.F. B 17 19 5 2 12 0 22 45
16 HERNANI C.D. B 16 19 4 4 11 0 32 53

Jubenilen 1. Maila (5. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 LAGUN ONAK C.D. B 40 16 13 1 2 0 72 19
2 URKI C.D. C 33 16 11 0 5 0 52 28
3 SORALUZE C.F. 32 16 10 2 4 0 56 28
4 ELGOIBAR C.D. B 25 16 8 1 7 0 47 41
5 ZARAUTZ K.E. C 22 16 7 1 8 0 30 32
6 AMAIKAK BAT K.E. B 22 16 7 1 8 0 35 36
7 EIBARTARRAK F.T. 22 16 7 1 8 0 48 46
8 IKASBERRI K.E. B 13 16 4 1 11 0 18 57
9 MONDRAGON C.F. C 3 16 1 0 15 0 28 99

Jubenilen 1. Maila (9. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ARRUPE CHAMINADE C.D.D.F. C 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SORALUZE C.F. 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ASTIGARRAGAKO MUNDARRO FKE B 0 0 0 0 0 0 0 0
4 INTXURRE K.K.E. B 0 0 0 0 0 0 0 0
5 LAGUN ONAK C.D. B 0 0 0 0 0 0 0 0
6 LAZKAO K.E. B 0 0 0 0 0 0 0 0

Gizonezkoen Ohorezko Kadete Maila (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 DANENA K.E. 44 19 13 5 1 0 46 14
2 BERGARA K.E. 41 19 12 5 2 0 60 15
3 BEASAIN S.D. 40 19 12 4 3 0 48 23
4 TOLOSA C.F. 39 19 12 3 4 0 54 22
5 ELGOIBAR C.D. 36 19 10 6 3 0 46 28
6 ZARAUTZ K.E. 34 19 10 4 5 0 45 23
7 ANAITASUNA C.D. 34 19 10 4 5 0 40 21
8 ORDIZIA K.E. 31 19 10 1 8 0 40 34
9 EIBAR S.A.D. B 30 19 9 3 7 0 39 31
10 MONDRAGON C.F. 22 19 6 4 9 0 28 35
11 LAGUN ONAK C.D. 19 19 5 4 10 0 21 36
12 AIZKORRI F.T. 15 19 4 3 12 0 28 50
13 ZUMAIAKO F.T. 15 19 4 3 12 0 29 60
14 BILLABONA K.E. 13 19 2 7 10 0 14 33
15 ILINTXA S.D. 7 19 2 1 16 0 23 78
16 INTXURRE K.K.E. 7 19 2 1 16 0 18 76

Kadete Gorengoa (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 URKI C.D. 54 19 18 0 1 0 58 17
2 ARETXABALETA K.E. UDA 46 19 14 4 1 0 70 19
3 TOLOSA C.F. B 46 19 15 1 3 0 69 26
4 UROLA K.E. 43 19 13 4 2 0 52 26
5 LAZKAO K.E. 38 19 12 2 5 0 66 26
6 ZARAUTZ K.E. B 34 19 11 1 7 0 45 37
7 ZESTOA K.B. 31 19 9 4 6 0 38 31
8 URNIETA C.D. 30 19 9 3 7 0 55 40
9 ALOÑA MENDI K.E. 28 19 8 4 7 0 46 38
10 SORALUZE C.F. 22 19 6 4 9 0 36 46
11 BURUMENDI F.G. 20 19 6 2 11 0 33 36
12 BEASAIN S.D. B 20 19 6 2 11 0 28 37
13 BERGARA K.E. B 12 19 3 3 13 0 20 60
14 HERNANI C.D. B 8 19 2 2 15 0 23 70
15 LAGUN ONAK C.D. B 5 19 1 2 16 0 17 56
16 AMAIKAK BAT K.E. B 0 19 0 0 19 0 7 98

Emakumezkoen 1. Kadete Maila (4. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 MUTRIKU F.T. 27 10 9 0 1 0 47 7
2 LAGUN ONAK C.D. 19 10 6 1 3 0 28 10
3 AMAIKAK BAT K.E. 19 10 6 1 3 0 24 9
4 GOIERRI GORRI F.K. B 15 10 4 3 3 0 19 15
5 ZARAUTZ K.E. B 7 10 2 1 7 0 10 34
6 MONDRAGON C.F. B 0 10 0 0 10 0 3 56

Emakumezkoen 1. Kadete Maila (6. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 AÑORGA K.K.E B 9 3 3 0 0 0 20 1
2 ANTIGUOKO K.E. B 9 3 3 0 0 0 15 1
3 USURBIL FT 6 3 2 0 1 0 5 4
4 MONDRAGON C.F. 3 3 1 0 2 0 4 7
5 LAGUN ONAK C.D. 3 3 1 0 2 0 5 12
6 AIZKORRI GOIERRI F.T. 3 3 1 0 2 0 4 12
7 GOIERRI GORRI F.K. D 1 3 0 1 2 0 3 8
8 INTXAURDI K.E. B 1 3 0 1 2 0 3 14

Infantil Handi Mutilak Kopa (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 LAZKAO K.E. 21 9 7 0 2 0 27 8
2 ARETXABALETA K.E. UDA 20 9 6 2 1 0 13 5
3 ORIOKO F.T. 19 9 6 1 2 0 24 8
4 ZUMAIAKO F.T. 16 9 5 1 3 0 18 13
5 LAGUN ONAK C.D. 10 9 3 1 5 0 15 18
6 DANENA K.E. 9 9 2 3 4 0 15 20
7 EUSKALDUNA ANDOAINDARRA S.D. 8 8 2 2 4 0 11 12
8 ALOÑA MENDI K.E. 8 9 2 2 5 0 10 27
9 ILINTXA S.D. 3 9 1 0 8 0 7 29

Infantil Handi Mutilak Eskolartekoa (5. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ANAITASUNA C.D. 14 6 4 2 0 0 10 6
2 ELGOIBAR C.D. 12 6 4 0 2 0 11 6
3 ZARAUTZ K.E. 11 6 3 2 1 0 11 8
4 AMAIKAK BAT K.E. 7 6 2 1 3 0 15 14
5 ORIOKO F.T. 6 6 1 3 2 0 7 7
6 LAGUN ONAK C.D. 4 6 1 1 4 0 9 13
7 ZUMAIAKO F.T. 4 6 1 1 4 0 3 12

Infantil F-11 Neskak Kopa

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 MARTUTENE K.E. 23 10 7 2 1 0 27 5
2 ZUMAIAKO F.T. 22 10 7 1 2 0 28 8
3 ORIOKO F.T. 20 10 5 5 0 0 33 7
4 AÑORGA K.K.E 18 10 5 3 2 0 35 12
5 EUSKALDUNA ANDOAINDARRA S.D. 17 10 5 2 3 0 18 21
6 AIZKORRI GOIERRI F.T. 16 10 4 4 2 0 16 9
7 LAGUN ONAK C.D. 13 10 4 1 5 0 26 23
8 ALOÑA MENDI K.E. 10 10 3 1 6 0 24 21
9 MARIÑO REAL UNION 9 10 3 0 7 0 10 34
10 AMAIKAK BAT K.E. 7 10 2 1 7 0 9 27
11 ILINTXA S.D. 0 10 0 0 10 0 3 62

Infantil Neskak F-11 (4. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 UROLA K.E. 10 5 3 1 1 0 17 6
2 ELGOIBAR C.D. 8 5 2 2 1 0 5 6
3 ANAITASUNA C.D. 7 5 2 1 2 0 6 6
4 ALOÑA MENDI K.E. 6 5 2 0 3 0 11 9
5 LAGUN ONAK C.D. 5 5 1 2 2 0 7 12
6 AMAIKAK BAT K.E. 5 5 1 2 2 0 5 12

Infantil Txiki Errendimendua Kopa Eskolartekoa (3. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 UROLA K.E. 27 10 9 0 1 0 41 14
2 LAGUN ONAK C.D. 22 10 7 1 2 0 58 13
3 ALOÑA MENDI K.E. 22 10 7 1 2 0 34 27
4 ORDIZIA K.E. 21 9 7 0 2 0 33 13
5 IDIAZABAL K.E. 11 9 3 2 4 0 17 31
6 ILINTXA S.D. 10 10 3 1 6 0 13 34
7 AIZKORRI GOIERRI F.T. 9 10 3 0 7 0 19 24
8 ARETXABALETA K.E. UDA 4 10 1 1 8 0 11 28
9 URKI C.D. 3 10 1 0 9 0 13 55

Infantil Txiki Eskolartekoa (6. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 EIBAR S.A.D. 16 6 5 1 0 0 21 3
2 ORIOKO F.T. 14 6 4 2 0 0 19 9
3 ANAITASUNA C.D. 13 6 4 1 1 0 17 15
4 LAGUN ONAK C.D. 9 6 3 0 3 0 24 16
5 ZARAUTZ K.E. 6 6 2 0 4 0 12 14
6 ZUMAIAKO F.T. 3 6 1 0 5 0 11 23
7 AMAIKAK BAT K.E. 0 6 0 0 6 0 6 30

Infantil 1.maila Mutilak Txape Fasea Eskolartekoa (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 BURUMENDI F.G. 22 8 7 1 0 0 29 8
2 SORALUZE C.F. 21 8 7 0 1 0 39 24
3 URKI C.D. 16 8 5 1 2 0 18 11
4 AIZKORRI GOIERRI F.T. 14 8 4 2 2 0 28 18
5 LAZKAO K.E. 13 8 4 1 3 0 19 15
6 ANAITASUNA C.D. 10 8 3 1 4 0 9 20
7 LAGUN ONAK C.D. C 7 8 2 1 5 0 14 17
8 INTXURRE K.K.E. 5 8 1 2 5 0 16 26
9 ZUMAIAKO F.T. 4 8 1 1 6 0 12 29
10 ELGOIBAR C.D. 3 8 1 0 7 0 8 24

1. Infantil Mutilak Udaberri Kopa (5. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 BURUMENDI F.G. B 22 8 7 1 0 0 32 7
2 EIBARTARRAK F.T. 22 8 7 1 0 0 29 9
3 SORALUZE C.F. B 17 8 5 2 1 0 28 7
4 ELGOIBAR C.D. B 14 8 4 2 2 0 24 17
5 LAGUN ONAK C.D. 11 8 3 2 3 0 16 14
6 IKASBERRI K.E. 8 8 2 2 4 0 15 22
7 ZUMAIAKO F.T. B 7 8 2 1 5 0 12 22
8 LAGUN ONAK C.D. B 6 8 2 0 6 0 9 20
9 ARETXABALETA K.E. UDA B 6 8 2 0 6 0 5 26
10 MONDRAGON C.F. B 1 8 0 1 7 0 7 33

Infantilen 1. Maila Mutilak Eskolartekoa (7. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 SORALUZE C.F. 22 8 7 1 0 0 49 13
2 URKI C.D. 20 8 6 2 0 0 32 8
3 BURUMENDI F.G. 19 8 6 1 1 0 46 9
4 ZARAUTZ K.E. 15 8 5 0 3 0 31 14
5 ARETXABALETA K.E. UDA 12 8 4 0 4 0 26 21
6 ELGOIBAR C.D. B 7 8 2 1 5 0 15 36
7 EIBARTARRAK F.T. 6 8 2 0 6 0 13 31
8 LAGUN ONAK C.D. B 3 8 1 0 7 0 7 36
9 ZUMAIAKO F.T. B 1 8 0 1 7 0 5 56

Infantilen 1. Maila Mutilak Eskolartekoa (8. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 LAGUN ONAK C.D. C 25 9 8 1 0 0 64 7
2 ANAITASUNA C.D. 22 9 7 1 1 0 35 11
3 ZUMAIAKO F.T. 21 9 7 0 2 0 46 9
4 ZESTOA K.B. 18 9 6 0 3 0 52 21
5 ZARAUTZ K.E. C 13 9 4 1 4 0 27 24
6 BURUMENDI F.G. B 13 9 4 1 4 0 26 35
7 ZARAUTZ K.E. B 9 9 3 0 6 0 16 34
8 IKASBERRI K.E. 9 9 3 0 6 0 21 45
9 ORIOKO F.T. 3 9 1 0 8 0 13 37
10 ORERETA KAFEA, F.C. B 0 9 0 0 9 0 3 80

Infantilen 1. Maila Mutilak Eskolartekoa (9. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 LAZKAO K.E. 24 8 8 0 0 0 60 1
2 ELGOIBAR C.D. 19 8 6 1 1 0 37 13
3 BERGARA K.E. 16 8 5 1 2 0 26 22
4 ANTZUOLA K.E. 15 8 4 3 1 0 37 15
5 UROLA K.E. 12 8 4 0 4 0 18 18
6 SORALUZE C.F. B 8 8 2 2 4 0 14 12
7 LAGUN ONAK C.D. 5 8 1 2 5 0 11 24
8 MONDRAGON C.F. B 2 8 0 2 6 0 7 51
9 ARETXABALETA K.E. UDA B 1 8 0 1 7 0 3 57

Neskak 1. Infantil Maila Kopa Eskolartekoa (2. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 MONDRAGON C.F. 19 8 6 1 1 0 29 8
2 MUTRIKU F.T. 19 9 6 1 2 0 22 14
3 INTXURRE K.K.E. 19 9 6 1 2 0 22 15
4 LAGUN ONAK C.D. 18 9 6 0 3 0 36 23
5 ZARAUTZ K.E. 13 9 4 1 4 0 17 17
6 URNIETA C.D. 12 9 4 0 5 0 20 25
7 GOIERRI GORRI F.K. E 9 9 3 0 6 0 16 24
8 ZUMAIAKO F.T. 7 9 2 1 6 0 12 19
9 AIZTONDO 7 9 2 1 6 0 23 36
10 ARIZMENDI UDA 6 8 2 0 6 0 10 26

Neskak 1. Infantilak Eskolartekoa (5. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ANAITASUNA C.D. 14 6 4 2 0 0 22 12
2 GOIERRI GORRI F.K. 13 6 4 1 1 0 15 8
3 ZESTOA K.B. 10 6 3 1 2 0 16 14
4 ZARAUTZ K.E. 8 6 2 2 2 0 15 10
5 ZUMAIAKO F.T. 6 6 2 0 4 0 15 15
6 LAGUN ONAK C.D. 4 6 1 1 4 0 11 21
7 UROLA K.E. B 4 6 1 1 4 0 10 24

2. urteko Alebin Mutilak errendimendu (4. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ARETXABALETA U.D. 9 3 3 0 0 0 17 9
2 LAGUN ONAK C.D. 6 3 2 0 1 0 16 11
3 BERGARA K.E. 6 3 2 0 1 0 16 13
4 EIBAR S.A.D. 3 3 1 0 2 0 11 13
5 UROLA K.E. 3 3 1 0 2 0 8 16
6 ANAITASUNA C.D. 0 3 0 0 3 0 11 17

2º urteko alebin mutilen aurretiko fasea (8. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 ANAITASUNA C.D. 13 5 4 1 0 0 37 16
2 LAGUN ONAK C.D. 12 5 4 0 1 0 29 16
3 ELGOIBAR C.D. 8 5 2 2 1 0 17 14
4 AMAIKAK BAT K.E. 6 5 2 0 3 0 31 28
5 MUTRIKU F.T. 3 5 1 0 4 0 14 38
6 ZUMAIAKO F.T. 1 5 0 1 4 0 20 36

Gabonetako Mutilen Alebin Torneoa (10. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 LAGUN ONAK C.D. 10 4 3 1 0 0 11 0
2 BERGARA K.E. 8 4 2 2 0 0 5 3
3 ILINTXA S.D. 6 4 2 0 2 0 6 6
4 USURBIL F.T. 4 4 1 1 2 0 3 9
5 SORALUZE C.F. 0 4 0 0 4 0 1 8

Gabonetako Mutilen Alebin Torneoa (13. multzoa)

Pos. Taldea Puntuak JP IP BP GP EA AT KT
1 VASCONIA C.D. 6 2 2 0 0 0 3 0
2 LAGUN ONAK C.D. 1 2 0 1 1 0 3 4
3 ARETXABALETA K.E. UDA 1 2 0 1 1 0 3 5