Itziar Urdangarin eta Iban Sanchez irabazle VII. Ikasberri Krosean

uztarria | Kirolak
2004ko abe. 20a, 17:12

  • Partaidetza handia izan zuen lasterketak
  • Sailkapen guztiak jarri dira albistean

VII. Ikasberri Krosa izan da igandean eta Itziar Urdangarin eta Iban Sanchez izan dira garaileak. 600 bat lasterkarik hartu dute, inoiz izan den handiena. Jarraian sailkapenak eta denborak:

SENIOR NESKAK

  1. ITZIAR URDANGARIN SANTAMARIA,22.50
  1. ROSI TALAVERA GARCIA, 22.51
  2. IRATXE ARANBURU EPELDE, 23.23
  3. IRAIA GARCIA ETXEBARRIA, 23.39
  4. BLANCA MARIN ANDUEZA, 25.05
  5. JOSUNE TERCERO MATEOS, 25.13
  6. LOURDES OIARTZABAL ETXEBERRIA, 25.23
  7. ITSASO ESCONDRILLAS AZKUNAGA, 26.40
  8. ONINTZA ZEBERIO ARRETXE, 26.56
  9. Mª JESUS SILVANO PRIETO, 27.04
  10. JOSUNE ZABALA OSTOLAZA, 28.48
  11. NEREA LAFUENTE OLAGIBEL, 29.50
  12. NAIARA CASI PRESA, 31.10

SENIOR - Gizonak

  1. IVAN SANCHEZ DIEZ, 33.21
  1. GONTZAL SANZ, 33.30
  2. RAMON OTEGI GOIKOETXEA, 33.38
  3. DAVID ALONSO ASENCOR, 33.45
  4. IBON ESPARZA OLANO, 33.52
  5. HOSSAIN KAANACHE AMGHIRAF, 33.55
  6. AITOR URIBESALGO, 34.27
  7. CIPRIANO BURCIO ENCABO, 34.37
  8. JOSE JAVIER CUADRADO PELAEZ, 34.50
  9. KARLOS BENGOETXEA CORONADO, 35.15
  10. JUAN KARLOS VALDIVIELSO MAIZ, 36.00
  11. AGUSTIN JIMENEZ LARRAÑAGA, 36.15
  12. IKER MAYORA ELIZONDO, 36.19
  13. JON SOLA TORRALBA, 36.35
  14. JOSE MIGUEL COLINO MIRANDA, 36.38
  15. JOSETXO VAQUERIZA ETXEBERRIA, 36.38
  16. XABIER ERENTXUN MIKELARENA, 36.58
  17. ANARTZ ETXEBERRIA LARRAZA, 37.36
  18. SERGIO MARTINEZ ALVAREZ, 37.36
  19. LANDER EGIA LABAYEN, 37.39
  20. ALBERTO DIAZ DAMBORIENA, 38.21
  21. MIGUEL ANGEL GARCES RIOS, 38.37
  22. IÑIGO CRESPO IBARROLLABURU, 38.43
  23. IÑIGO HERRERO EMEZABAL, 38.48
  24. IKER IZTUETA SUKIA , 38.52
  25. JON MARQUET IMAZ, 39.00
  26. ASIER OIARZABAL GARMENDIA, 39.06
  27. GAIZKA LOPEZ DE LA CABA, 39.26
  28. IKER MANSO BLAZQUEZ, 39.49
  29. RAUL VIEJO MARTIN, 40.14
  30. MIGUEL ANGEL PRIETO FERNANDEZ, 40.24
  31. SERGIO GRANADO DOMINGUEZ, 40.43
  32. JOSE RAMON ROS ESKISABEL, 40.51
  33. IGOR ALTOLAGIRRE MUNDUATE, 40.58

PROMESAK

  1. HOSSAIN KAANACHE AMGHIRAF, 33.55
  1. JON SOLA TORRALBA, 36.35
  2. LANDER EGIA LABAYEN, 37.39
  3. IÑIGO HERRERO EMEZABAL, 38:48
  4. SERGIO GRANADO DOMINGUEZ, 40.43

KLUBEN SAILKAPENA

  1. GOIERRI GARAIA ATLETISMO, 22
  1. RAMON OTEGI GOIKOETXEA, 33.38
  2. IBON ESPARZA OLANO, 33.52
  3. HOSSAIN KAANACHE AMGHIRAF, 33.55
  4. CIPRIANO BURCIO ENCABO, 34.37
  5. TXINDOKI ATLETISMO TALDEA, 61
  6. JOSE JAVIER CUADRADO PELAEZ, 34.50
  7. JUAN KARLOS VALDIVIELSO MAIZ, 36.00
  8. ANARTZ ETXEBERRIA LARRAZA, 37.36
  9. IÑIGO CRESPO IBARROLLABURU, 38.43
  10. ATLETICO SAN SEBASTIAN, 77
  11. KARLOS BENGOETXEA CORONADO, 35.15
  12. XABIER ERENTXUN MIKELARENA , 36.58
  13. IÑIGO HERRERO EMEZABAL, 38.48
  14. JON MARQUET IMAZ, 39.00

JUNIOR - Gizonak

  1. JAVIER NAGORE ARIZU, 18.35
  1. IÑAKI IDOETA ALKARREGI, 18.36
  2. EÑAUT INSAUSTI GONZALEZ, 19.01
  3. MIGUEL ANGEL ENCINA JIMENEZ, 19.17
  4. DIEGO CAMPOS CAMBERO, 19.24
  5. ASIER LANDA INGELMO, 19.57
  6. IBON SAN MIGUEL, 20.08
  7. IBAI MENDIA IZTUETA, 20.13
  8. SERGIO GARCIA GARCIA, 20.16
  9. FDC. JAVIER LACALLE, 20.17
  10. TOMAS ARRAUNZ AKOTAIN, 20.18
  11. GARIKOITZ BEOBIDE GONZALEZ, 20.24
  12. IMANOL OIARBIDE GOIKOETXEA, 20.34
  13. FLORIAN GARCIA PAVON, 20.39
  14. JAVIER MENTXAKA AGUIRREURRETA, 20.45
  15. ANDER BIGURI GALDEANO, 20.46
  16. JON UNZUETA SAEZ, 21.04
  17. PATXI SANCHEZ IZQUIERDO, 21.15
  18. ADOLFO JULIO PASCUAL GONZALEZ, 21.20
  19. LAUREANO OIARBIDE ETXEBERRIA, 21.23
  20. MIKEL AMIANO IRURETA, 21.54
  21. IKER ALBISU URKIA, 22.01
  22. ANTONIO SERRANO MOZALES, 22.06
  23. RODRIGO SAEZ WULF, 22.10
  24. MIGUEL ANGEL CRISTOBAL GARCIA, 22.26
  25. ARKAITZ AZKOITIA CADIÑANOS, 22.47
  26. TXEMA GOMEZ PULIDO, 22.54
  27. JON ETXEZARRETA OROZKO, 23.10
  28. GOTZON AUZMENDI GARMENDIA, 23.15
  29. SERAFINO DE SOUSA MIRANDA, 23.20
  30. RAFAEL FERRER LANDA, 23.22
  31. JOSE Mª DADEBAT SALDIAS, 23.22
  32. GERARDO PARRA BERMEJO, 23.27
  33. IOSU HERRERA PEÑAS, 3.51
  34. KOLDO GANZARAIN ETXEBESTE, 23.53
  35. GAIZKA MARTINEZ ALBENIZ, 4.15
  36. CARLOS VEGAS REOYO, 24.25
  37. JOSE ANTONIO ZULAIKA BASTIDA, 24.49
  38. IÑAKI TOLOSA GARMENDIA, 25.23
  39. JAVIER IMAZ VILLACIAN, 25.40
  40. IMANOL ARELLANO VIERA, 26.11
  41. JUAN MARIA ALDANONDO MUGICA, 27.59
  42. GONZALO ZABALA PELAEZ, 28.34
  43. AGUSTIN BENITEZ ORELLANA, 28.35
  44. EMILIO CORTAJARENA ETXARRI, 33.40
  45. JOSE ANTONIO ZULAIKA BASTIDA, 24.49
  46. IMANOL ARELLANO VIERA, 26.11
  47. RENTERIA CLUB ATLETICO 138
  48. RAFAEL FERRER LANDA, 23.22
  49. JOSE Mª DADEBAT SALDIAS, 23.22
  50. KOLDO GANZARAIN ETXEBESTE, 23.53
  51. JAVIER IMAZ VILLACIAN, 25.40

KLUBEN SAILKAPENA JVM

  1. TXINDOKI ATLETISMO TALDEA, 70

KLUBEN SAILKAPENA

  1. GOIERRI GARAIA ATLETISMO, 90
  1. TXINDOKI ATLETISMO TALDEA, 101
  2. RENTERIA CLUB ATLETICO, 138

JUBENILAK

  1. EÑAUT INSAUSTI GONZALEZ, 19.01
  1. IBAI MENDIA IZTUETA, 20.13
  2. SERGIO GARCIA GARCIA, 20.16
  3. GARIKOITZ BEOBIDE GONZALEZ, 20.24
  4. ANDER BIGURI GALDEANO, 20.46
  5. IKER ALBISU URKIA, 22.01
  6. RODRIGO SAEZ WULF, 22.10
  7. ARKAITZ AZKOITIA CADIÑANOS, 22.47
  8. JON ETXEZARRETA OROZKO, 23.10
  9. IOSU HERRERA PEÑAS, 23.51
  10. GAIZKA MARTINEZ ALBENIZ, 24.15
  11. IMANOL ARELLANO VIERA, 26.11
  12. GONZALO ZABALA PELAEZ, 28.34

JUNIOR

  1. JAVIER NAGORE ARIZU, 18.35
  1. IÑAKI IDOETA ALKARREGI, 18.36
  2. ASIER LANDA INGELMO, 19.57
  3. IBON SAN MIGUEL, 20.08 5 MIKEL AMIANO IRURETA, 21.54

    HELDUAK

    1. MIGUEL ANGEL ENCINA JIMENEZ, 19.17
  4. DIEGO CAMPOS CAMBERO, 19.24
  5. FCO. JAVIER LACALLE, 20.17
  6. TOMAS ARRAUNZ AKOTAIN, 20.18
  7. IMANOL OIARBIDE GOIKOETXEA, 20.34
  8. FLORIAN GARCIA PAVON, 20.39
  9. JAVIER MENTXAKA AGUIRREURRETA, 20.45
  10. JON UNZUETA SAEZ, 21.04
  11. PATXI SANCHEZ IZQUIERDO, 21.15
  12. ADOLFO JULIO PASCUAL GONZALEZ, 21.20
  13. LAUREANO OIARBIDE ETXEBERRIA, 21.23
  14. ANTONIO SERRANO MOZALES, 22.06
  15. MIGUEL ANGEL CRISTOBAL GARCIA, 22.26
  16. TXEMA GOMEZ PULIDO, 22.54
  17. GOTZON AUZMENDI GARMENDIA, 23.15
  18. SERAFINO DE SOUSA MIRANDA, 23.20
  19. RAFAEL FERRER LANDA, 23.22
  20. JOSE Mª DADEBAT SALDIAS, 23.22
  21. GERARDO PARRA BERMEJO, 23.27
  22. KOLDO GANZARAIN ETXEBESTE, 23.53
Bidali:  

Erantzunak

aupa | 2004-12-22 : 19:12

aupa antolatzen ibili zareten eta parte hartu duzuen guztioi. Egin zuen giroa ikusita gainera...

Xabier Erentxun | 2005-01-07 : 17:01

Giro ikaragarria; dena bikaina; zirkuitoa, dutxak, senailizazioa, mangerak... eskerrik asko!!

Erantzun

Erantzuteko, izena emanda egon behar duzu. Sartu komunitatera!

»» Alta eman edo pasahitza berreskuratu