468 lagunek bukatu zuten Goenako proba

Uztarria.eus | Kirolak
2003ko ots. 19a, 15:02

Otsailaren 9an ospatu zen Ikasberri Kirol Elkartearen V. Krossa eta Euskadiko XXXIX. Kross Txapelketa. Txapelketa Goenan egin zen. Helduen mailan, Juan Mari Garin eta Izaskun Zubeldia izan ziren garaileak; Senior mailan, Ivan Sanchez Diez eta Amaia Piedra Montero; Jubeniletan, Najib Errouane Fatima eta Aratz Rodriguez Bilbao eta Junior mailan, Pablo Mas Molina eta Maitane Jauregi Irizar. Baina atleta hauez gain hainbat lasterkarik igaro zuten helmuga. Hain zuzen ere 468 lagunek bukatu zuten proba. Parte hartzaile guztien sailkapena oso-osorik jarraian duzu:

EUSKADIKO XXXIX KROSS TXAPELKETA eta IKASBERRI K.E. V. KROSSA

MUTIL HELDUAK 6.220 m.

Postua - Izena - Denbora

1- GARIN IBARBIA, Juan Mari - 21:02

2- CAMPOS CAMBERO, Diego - 21: 19

3- GONZALEZ MUÑOZ, Jose -21:24

4- ARRANZ AKOTAIN, Tomas -21:40

5- VELDA PRIETO, Ricardo -21:49

6- RODRIGUEZ CRESPO, Ramon -21:54

7- VIZCAY ZALBA, Juan Jose -22:00

8-ORBEGOZO URDANPILLETA, Joxe Ramon -22:17

9-FUENTE CASADO, Juan Carlos -22:20

10-MARTINEZ LEKERIKA, Iñaki -22:24

11-URRA CABEZA, Javier -22:33

12-MENTXAKA AGIRREURRETA, Javier -22:37

13-MANCISIDOR SAN SEBASTIAN, Josu -22:38

14-SANCHEZ DE LA FLOR, Mariano -22:38

15-OROFINO ITURGAIZ, Patxi -22:39

16-GONZALEZ TEMPRANO, Jose Luis -22:42

17-RIVERO LOPEZ, Juan -22:46

18-BEGOÑA SANGRONIZ, Xabier -22:47

19-BURRUESO ROBLES, Luis Alonso -22:49

20-AYAPE ZARATIEGI, Oscar -22:50

21-CASTRO RODRIGUEZ, Fco. Javier -22:53

22-FERNANDEZ RODRIGUEZ, Jose A. -22:54

23-ABAURREA TURRILLAS, Carmelo -22:59

24-TORRES ZABALZA, Jose Angel -23:04

25-MUJIKA ARTETXE, Iñaki -23:07

26-SANCHEZ IZQUIERDO, Patxi -23:12

27-GUILLEN ANGELA, Jose Luis -23:17

28-CID NOVOA, Manuel -23:23

29-GARCIA GARCIA, Cipriano -23:25

30-ORRADRE GARAIOA, Martin -23:27

31-MARTINEZ VELA, Francisco -23:28

32-DIEGO GARCIA, Pedro -23:31

33-OCHOA DE OLANO ARRIETA, Jose -23:32

34-NEILA NUÑEZ, Andres -23:40

35-RIVERA SANCHEZ, Manuel -23:45

36-LIZOAIN OSINAGA, Carlos -23:46

37-ZORRILLA MURO, Miguel A. -23:55

38-SERRANO MORALES, Jose Antonio -23:57

39-RIAÑO GARCIA, Iñaki -24:01

40-HERNANDEZ SANCHEZ, Luis -24:05

41-GUTIERREZ-CABELLO MONTIAGA, Javier -24:06

42-LEJARRETA ARRIZABALAGA, Nestor -24:17

43-AGIRRE ESNAL, Felipe -24:25

44-GOMEZ PEREZ, Jose Felix -24:34

45-JIMENEZ GARCIA, Jose Javier -24:36

46-EZEZAGUNA -24:38

47-CRISTOBAL GARCIA, Miguel Angel -24:41

48-SAROBE LAFUENTE, Jose Luis -24:44

49-BELDARRAIN CASTILLO, Gabriel -24:50

50-GOMEZ PULIDO, Txema -24:54

51-CARIDAD BUJIA, Antonio -24:57

52-SANDONIS MOREDA, Antonio -24:59

53-MARTINEZ PRIOR, Juanjo -25:09

54-PRATS GUTIERREZ, Antonio -25:14

55-FONSECA ZAMORA, Maximo -25:15

56-EZEIZA JAUREGI, Juan Jose -25:17

57-CASTRO GALARZA, Antonio -25:18

58-ABERASTURI IRAGORRI, Juan Mª -23:59

59-DE MIGUEL SANTAMARIA, Ramon -25:26

60-RUBIO BELOKI, Juan -25:31

61-DOCANDO LONGRANDE, Iñaki -25:36

62-GARCIA MERINO, Felix -25:40

63-ROMERO VAL, Manuel -25:41

64-PEREZ MUÑOZ, Pedro Miguel -25:42

65-BEREZIARTUA JURADO, Jose Luis -25:43

66-MUJIKA MARTINEZ, Jose J. -25:44

67-GALAN GOMEZ, Jose -25:46

68-TORRES GARCIA, Pedro 1951 -25:47

69-ARRINDA ARREGI, Jesus Mª -25:48

70-CARRILLO ROMERO, Francisco -25:51

71-MALVAR GRANDE, Juan Jose -25:52

72-MARIN DOBARAN, Alejandro -25:53

73-CASAL CALLEJA, Salvador -25:54

74-ALONSO SANZ, Ismael -25:56

75-GONZALEZ QUINTANO, Vicente -26:11

76-ARANDO ROYO, Antonio -26:16

77-GONZALEZ PEREZ. Manolo 26:19

78-GONZALEZ BELTRAN, Jose Luis -26:29

79-TORO SANCHEZ, Ricardo -26:35

80-ARESTIO BUSTINZA, Jaime -26:38

81-CASTILLO HERNANDEZ, Juan -26:40

82-GASTON CRESPO, Eduardo -26:43

83-GARCIA SIMARO, Lucio 1956 -26:47

84-ARENAZA GARCIA, Txema -26:53

85-LOPEZ GIL, Miguel -26:56

86-PALOMAR FERNANDEZ, Iñaki 2656

87-ARTOLA RUBIO, Bittor -27:00

88-GARCIA ANDRES, JOSE JAVIER -27:01

89-JUANKORENA SANTESTEBAN, Martin -27:06

90-PINACHO SANTILLANA, Juan C. -27:09

91-ORMAETXEA CANDIA, David -27:10

92-GUTIERREZ ANDRES, Jose Antonio -27:12

93-FERRER LANDA, Rafael -27:13

94-ARES GARCIA, Jose Luis -27:15

95-ROLLOSO ZUBIAUR, Jose Manuel -27:16

96-SARABIA SANCHO, Mariano -27:20

97-MARTIN REVESADO, Tomas -27:21

98-CABRERA TEMIÑO, Pablo -27:24

99-CALVIÑO FERNANDEZ, Roberto -27:34

100-REMON AIAPE, Demetrio -27:40

101-OLORIZ AMATIAIN, Juan Jose -27:41

102-DIEZ SERRANO, Cesar -27:42

103-ZENARRUZABEITIA ZARROBE, Sabin -27:42

104-CANO FERNANDEZ, Javier -27:49

105-LOPEZ ORTIZ, Angel -27:51

106-GAGO VAY, Jose Antonio -27:52

107-SARATXAGA ALVARO, Jose Miguel -27:53

108-ZULAIKA BASTIDA, Jose Antonio -28:01

109-ANSORREGI URRIOLABEITIA, Antxon -28:02

110-ZABALA ESCUDERO, Jesus Mº -28:20

111-LOPEZ MAZAIRA, Juan Jose -28:23

112-FERNANDEZ MAIZTEGI, Luis Mª -28:34

113-AUZMENDI GARMENDIA, Gotzon -28:37

114-RAMIREZ DOMINGUEZ, Ramon -28:43

115-IMAZ VILLACIAN, Javier -28:44

116-LADISLAO ETXALANDABASO, Jon -28:53

117-YUSTE ALDEKOA, Francisco -28:54

118-CRESPO VALLEJO, Rafael -29:03

119-ANGULO TAJADUAR, Javier -29:12

120-DADEBAT SALDIAS, Jose Mari -29:28

121-MERCERO LIZARRAGA, Jose Mari -29:37

122-MUNITXA NARBAIZA, Miguel -29:42

123-PRIMOY SILVAR, Juan J. -29:42

124-CALERO GRECO, Antonio -29:47

125-ATIENZA PRIETA, Felicisimo -29:57

126-PORTALES MAGALLON, Patxo -30:28

127-ROSILLO DEL POZO, Luis -30:29

128-LOPEZ LOYATE, Rogelio -31:30

129-MUGIKA ALDANONDO, Juan Mª -31:53

130- CIFRIAN SAEZ, Carlos - 32:21

131-URIBE AMILIBIA, Santos -33:20

132-OTXOA RUEDO, Pedro -33:21

133-CENZANO CEA, Carlos -38:29

134-KORTAJARENA ETXARRI, Emilio -38:35

NESKA HELDUAK 5.190m.

Postua - Izena - Denbora

1-ZUBELDIA ZUBELDIA, Izaskun -22:25

2-ALDALUR AGIRREZABALAGA, Arantza -22:36

3-LAZURTEGI MATEOS. Itziar -23:09

4-ILUNDAIN SARALEGI, Arantxa -23:52

5-URIO BERASATEGI, Mª Concepción -23:55

6-ALONSO CASADO, Mari Fran -24:13

7-BRAVO FUENTE, Camila -24:14

8-ETXEBARRIA URIARTE, Jone -24:18

9-FOLGOSO CACHAFEIRA, Mertxe -24:52

10-GIL GIL, Mari Jose -25:21

11-ARRUTI GERRA, Edurne -25:46

12-OTEIZA HUARTE, Mª Fe -26:39

13-GARCIA BLANCO Mª CARMEN -26:56

14-ZIGARAN BIDEBIETA, Arantxa -27:28

15-SILVA RAMOS CLARA -27:32

16-PEREZ ARTACHO, Ines -27:40

17-EZEZAGUNA -28:11

18-GARDOKI BEITIA, Lorea -28:57

19-CAMPO FERNANDEZ, Ana -29:15

20-ALONSO ROMERO, Kontxi -31:11

21-PEREZ GARCIA, Mª Luisa -31:56

MUTIL SENIORRAK 11.430 m.

Postua - Izena - Denbora

1-SANCHEZ DIEZ, Ivan 37:15

2-GARIN ARANA, Gabriel 37:26

3-MARTIN LOPEZ, Txomin 37:33

4-CARRETAS URIARTE, Alexander 37:36

5-MURGA ESNAL, Igor 37:53

6-AMATRIAIN ARRAIZA, Raul 38:04

7-SANZ URIBE, Gontzal 38:09

8-ARRABAS RUIZ, Patxi 38:15

9-BRU PASCAL, Antonio 38:25

10-ESPARZA OLANO, Iban 38:26

11-RUIZ BALZA, Roberto 38:31

12-OTEGI GOIKOETXEA, Ramon 38:34

13-URIBESALGO SANCHEZ, Aitor 36:14

14-MARITXALAR ELGORRIAGA, Rafael 38:44

15-BRAVO SAEZ, Ruben 38:50

16-ANGULO ANGULO, Pablo 38:54

17-MARTINEZ MODREGO, Andres 38:55

18-BURCIO ENCABO, Cipri 39:03

19-CUADRADO PELAEZ, Jose J 39:04

20-ETXEBARRIA SERRANO, Antonio 39:08

21-ALONSO ASENCOR, David 39:11

22-LOPEZ DE URALDE MUÑOZ, Mario 39:16

23-CRUZ MATEOS, Juan 39:17

24-URDANPILLETA LIZARDI, Asier 39:26

25-ETXEANDIA LEJARZEGI, Iurgi 39:34

26-RIBERA GUTIERREZ, Asier 39:38

27-CABRERA CABRERA, Francisco 39:39

28-MARROKIN BAUTISTA, Imanol 39:46

29-MARTINEZ ALZUETA, Eneko 39:50

30-ALBERDI PALACIOS, Oscar 39:53

31-RAMOS RAMOS, Marcos 40:05

32-MENTXAKA MURGIALDAI, Patxi 40:10

33-MARIN MARTIN, Eduardo 40:16

34-CUEVAS ETTCHETO, Asier 40:21

35-NAYA GARCIA, Iñigo 40:24

36-ZABALA AIZPURUA, Lander 40:26

37-CASTRO PEREZ, Francisco Javier 40:32

38-GOMEZ BARRIUSO, Antonio 40:36

39-LOIZAGA ROSI, Imanol 40:41

40-GONZALEZ LOPEZ, Ibon Salvador 40:51

41-BLANCO MINAYA, Jose A. 40:56

42-RAFAEL PEÑA, David 41:11

43-ZARRAGA ZARATE, Asier 41:14

44-ITURRALDE LEIZAOLA, Iker 41:16

45-MALVAR CID, Oscar 41:24

46-LARRUZEA LOROÑO, Alex 41:26

47-MARSAL NICUESA, Iñaki 41:27

48-CORRALES DIAZ, F. Javier 41:36

49-MATEOS LOBATO, Marino 41:39

50-DE LA HOZ LOPEZ, Andoni 41:40

51-ZUBIARRAIN IZAR DE LA FUENTE, Asier 41:41

52-CASADO FERNANDEZ, Antonio 41:43

53-ITURRALDE BARRUTIA, Ion 41:44

54-CABEZAS GARCIA, Aitor 41:46

55-AGUJETA LENTIJO, Alberto 41:47

56-GARCIA CHIVIETE, Tomas 41:57

57-GARCIA MORALES, Jose Antonio 42:10

58-VAQUERIZA ETXEBERRIA, Josetxo 42:11

59-JIMENEZ LARRAÑAGA, Agustin 42:16

60-PORTILLO BENITO, Gaizka 42:25

61-RUEDA RETUERTO. Goio 42:33

62-GALLEGO CAMIRUAGA, Iker 42:36

63-SAGARNA LUNEO, Paulo 42:38

64-PEREZ ALCON, Jon 42:39

65-MONTEIRO ESTEBAN, Roberto 42:40

66-OTEGI ITURRIZA, Ander 42:42

67-ARANAGA ALDANONDO, Xabin 43:00

68-VILLACORTA NUÑEZ, Alberto 43:03

69-URBISTONDO OTXANDORENA, Asier 43:03

70-FRUTOS SOBRINO, Edu 43:11

71-SARRIGOITIA GUTIERREZ, Jose Manuel 43:13

72-CRESPO MUÑIZ, Kepa 43:14

73-PLAGARO RODRIGUEZ, Iker 43:17

74-PARRA PUENTE, Adolfo 43:19

75-FERNANDEZ PUENTE, Manuel 43:21

76-LANZ BORDAGARAI, Jon 43:21

77-MARTINEZ ALEJOS, Jose Manuel 43:23

78-MANZANOS GARCIA, Eduardo 43:27

79-UNANUE ARRILLAGA, Mikel 43:31

80-SERRANO CALVO, Sergio 43:34

81-PELAYO ALONSO, Iñaki 43:40

82-MUTUBERRIA DAGUER, Mikel 43:46

83-ORTEGA AGOTE, Joseba 43:47

84-MONASTERIO MATEO, Jorge 43:51

85-ARRARAS ILUNAIN, Andoni 43:58

86-MARQUET IMAZ, Jon 44:00

87-ETXEBERRIA LARRAZA, Anartz 44:02

88-ETXEANDIA LEJARZEGI, Etor 44:04

89-IBAÑEZ MUGERZA, Julen 44:09

90-VALES BLANCO, Jose 44:38

91-OSINAGA BEITIA, Asier 44:41

92-CALLEJA MARCOS, Eduardo 44:42

93-ETXENOVE FRANCO, Alfonso 44:46

94-CRESPO IBARROLABURU, Iñigo 44:49

95-BELVER GARCIA, Jose Antonio 44:56

96-ALARCON VEGAS, Julio 44:56

97-DIAZ DANBORIENA, Alberto 44:57

98-AZKONA GARCIA, Jorge 45:03

99-ALBERDI RODRIGUEZ, Aitor 45:04

100-ALLENDE GONZALEZ, Jesus Mª 45:10

101-ROSALES BARCENAS, J. Carlos 45:13

102-ZAMORANO SOTO, Juan Carlos 45:15

103-ALLENDE CAMOIRA, Javier 45:26

104-ARIAS CANTERO, David 45:29

105-LEGUINA ELORRIETA, Jose Andres 45:36

106-BARBERENA TELLETXEA, Xabier 45:40

107-SEVILLA RODRIGUEZ, Martin 45:44

108-LANDA INGELMO, Asier 45:52

109-AUSIN CALVO, Jose Luis 46:17

110-PEREZ OLEA, Aritz 46:45

111-LERENA VILLAESCUSA, J. José 46:45

112-PEÑA CAÑADAS, David 46:51

113-DELGADO RAMOS. Jorge 47:07

114-FERNANDEZ DE LA PEÑA TAJES, Andoni 47:25

115-MARTINEZ ZATON, Enrique 47:33

116-AUZMENDI MENDIBE, Asier 47:44

117-HERNANDEZ ESTEVEZ, Luis 47:47

118-AGINAGALDE MUJIKA, Arkaitz 47:48

119-MONTIEL GONZALEZ, Raul 47:55

120-VALLEJA CARCEDO, Sergio 47:59

121-ROMAN GARCIA, Angel Maria 48:05

122-CUBAS ALVAREZ, Aritz 48:15

123-ARREGI ORBEA, Patxi 48:17

124-ZABALA IZAGIRRE, Julen 48:19

125-VAQUERIZO SOUTOS, J. Andoni 48:34

126-MUNIOZGUREN GOMEZ, Andoni 48:43

127-ALVAREZ MANZANARES, Jorge 48:44

128-LEJARRETA SOPRANIZ, Iñaki 48:45

129-ARTETXE MEÑICA, Jon Andoni 48:46

130-MAGUNACELAIA EIZAGIRRE, Jon 48:52

131-RUEDA AGUIRRE, Mikel 48:58

132-MURILLO, Jose Manuel 49:03

133-AMADE FULLAONDO, Beñat 49:13

134-AMILIBIA LOPEZ, Isidro 49:17

135-AINCIOA RECALDE, Jesus 49:26

136-ALDASORO LEZEA, Kike 49:46

137-DIEZ ITURRALDE, Alex 49:52

138-ESKUDERO LEIZAGOIEN, Eugenio 49:57

139-EZPELETA OTAMENDI, Peio 50:03

140-TALLEDO OLMOS, Aitor 50:21

141-MUNIAIN IRURITA, Adolfo 50:33

142-PEREZ PARROM FRANCISCO JAVIER 51:20

143-FERNANDEZ RODRIGUEZ, Joaquin 51:37

144-PEREZ GILETE, Angel 51:57

145-HERNANDEZ LUENGO, Juan I. 52:26

146-REY CANIBE, Jose Mª 52:42

147-IBARGÜEN PUCCINI, Pedro 52:59

148-VEGAS REOYO, Carlos 55:16

NESKA SENIORRAK 7.270m.

Postua - Izena - Denbora

1-PIEDRA MONTERO, Amaia 26:59

2-PETITE LEON, Cristina 27:21

3-ZARPA MARTINEZ, Nieves 27:38

4-MEDINA OFRETORIO, Leire 27:59

5-ARANBURU EPELDE, Iratxe 28:04

6-URDANGARIN SANTAMARIA, Itziar 28:10

7-TALAVERA GARCIA, Rosi 28:32

8-MARTINEZ ALEJOS, Mª Eli 28:47

9-ZEBERIO ARRETXE, Onintza 29:18

10-LLAMAS GAGO, Raquel 29:34

11-ROMERO PUENTO, Alicia 29:36

12-IZQUIERDO JIMENEZ, Sagrario 29:42

13-ARIZTEGI MARIEZKURRENA, Maika 29:46

14-ARANA ALDANONDO, Amaia 30:07

15-SAINZ MENDEZ, Silvia 30:11

16-GARCIA ETXEBARRIA, Iraia 30:14

17-ARGAIZ CASTRO, Aintzane 30:18

18-MELERO LACASIA, Maitane 30:35

19-MARIN ANDUEZA, Blanca 30:46

20-RAMOS DIEZ, Janire 30:52

21-ENRIQUEZ JURADO, Milagros 31:45

22-AREITIO ISASI, Amaia 31:50

23-ETXEBERRIA LIZARRALDE, Alaitz 32:47

24-ORTE RUIZ, Edurne 32:59

25-COMONTE DE LA PEÑA, Laura 33:17

26-SILVANO PRIETO Mª JESUS 33:26

27-GARCIA MARTIN, Itziar 33:33

28-LAFUENTE OLAGIBEL, Nerea 33:38

29-BENITEZ CABALLERO, Dolores 33:40

30-CURA VILLAR, Mercedes 34:10

31-JULIAN FUENTES, Begoña 34:17

32-MUJIKA ARREGI, Nerea 34:39

33-LUENA ANDOLIN, Rosa 36:36

MUTIL JUBENILAK 6.220m.

Postua - Izena - Denbora

1-ERROUANE FATIMA, Najib 21:40

2-IDOETA AKARREGI, Iñaki 21:43

3-AGUIRREZABAL TELLERIA, Eneko 21:56

4-GORRIA, Asier 22:04

5-FERNANDEZ ANAYA, Ivan 22:09

6-GUTIERREZ ZUFIA, Daniel 22:16

7-EGUARAS MARTINEZ, Jose Javier 22:29

8-ROKDI REFFI, Wadie 22:42

9-ESTEBANEZ CENTENO, Mikel 22:47

10-AZKONAGA MAIZTEGI, Josu 22:52

11-AYUDE RIVADULLA, Oscar 23:05

12-BEREZIARTUA IRAZABAL, Antton 23:17

13-IRURETAGOIENA ARANTZAMENDI, Xabi 23.24

14-UNAMUNO UGARTEMENDIA, Mikel 23.37

15-CASAL ESCOBEDO, Aitor 23:45

16-CARO SERRANO, Diego 23:52

17-SANCHEZ BARRENETXEA, Iker 23:57

18-CUBILLO IBAÑEZ, Jose Luis 24:06

19-GARCIA CASDO, Ivan 24:12

20-SAIZ TROLAUELO, Jon 24:29

21-LANDA INGELMO, Asier 24:32

22-GONZALEZ POSADAS, Aketza 24:33

23-IZAGIRRE URANGA, Xabier 24.46

24-CARRASCO OROZCO, Eddi 24:51

25-VARELA AMOR, Yerai 24:52

26-SAIZ BUCK, Pablo 24:58

27-ROBLEDO UZABAL, Endika 25:04

28-SIERRA IBAÑEZ, Eneko 25 31

29-HIGUERAS SERRANO, Ivan 25:34

30-SENOVILLA VELASCO, Mikel 25:37

31-BUSTINZA GONZALEZ, Ander 25:37

32-BLANCO PEREZ, Jurgi 25:37

33-ERRAZKIN AZKUE, Mikel 25.57

34-DIEZ PESQUERA, Ander 26.05

35-CASTAÑO FERNANDEZ, Alexander 26.07

36-PEREZ HORNA, Javier 26:09

37-LASA ZAFRA, Alain 26:20

38-MADERA MARTINEZ Jolge 26:24

39-DE LA TORRE PE, Aritz 26:25

40-ALBERDI AGIRRE, Pello 26.27

41-KEREJETA AGIRRE, Imanol 26.31

42-MADARIAGA BILBAO, Iker 26:49

43-GARCIA MUERZA, Jon 26:56

44-HERNANDEZ LIZARRAGA, Alesander 27:00

45-PLAZA IZURIETA, Iban 27:03

46-ESCOLASTICO GORRITXU, Yerai 27:06

47-ASIN CRUZ, Ivan 27:10

48-UGARTE MOSO, Jon 27:16

49-ARRINDA BIKANDI Josu 27.31

50-ATXABAL AMALLOBIETA, Unai 27:55

51-SALINAS GARRIDO, Aotpr 28.02

52-ARANA MARTINEZ, Ekait 28:57

53-SOAGE FONSECA, Alberto 29:10

54-MARKEZ CALVO, Ande 30:12

55-ALBERDI RODRIGUEZ, Joseba 30.12

56-CASTRESANA LIZUNDIA, Aitor 30:19

57-SANCHEZ BARRIO, Arkaitz 30:38

58-MARCOS MUÑOZ, Jagoba 31:34

59-ALUNDA ZURUTUZA, Ugaitz 31.37

NESKA JUBENILAK 4.140m.

Postua - Izena - Denbora

1-RODRIGUEZ BILBAO, Aratz 17:23

2-SOLAR TEMPRANO BELI 17:48

3-MARTINEZ ARRIOLA, Ohiana 17:49

4-RODRIGUEZ SANGRONIZ, Nagore 17:56

5-TORIO G. E ARIAZA, Adriana 18:18

6-ETXEBARRIA URRUTIA, Aintzane 18:26

7-MARTINEZ SALVADOR, Elena 18:40

8-MIGEREZ PEREZ, Naikari 18:51

9-MORENO ZALDUEGI, iRUNE 18:54

10-FERNANDEZ PASTOR, Tamara 18:57

11-CACHO ARLEGI, Leire 18:57

12-UNDABARRENA ROJAS, Maria 19:19

13-USSIA BETOLAZA, Geraxane 19:29

14-GAZTELURRUTIA RENOM, Ione 19:37

15-AZURMENDI IRASTORZA, Amaia 19:40

16-ABREGO ANTIA, Nerea 19:47

17-LETURIA NAVAROA, Maite 19:50

18-JIMENEZ GOÑI, Ainhoa 19:54

19-ALDEITURRIAGA AMURIZA, Estibaliz 19:58

20-AIZPURU ITURZAETA, Maitane 20:09

21-GUTIERREZ RODRIGUEZ, Laura 20:50

22-IRAZU LEGORBURU, Araitz 20:57

23-MONTEGI GARC IA, Alize 21:29

24-IBAÑEZ ESPINOSA, Irantz 21:43

25-LOPEZ GARCIA, Lorena 21:56

26-IZAOLA ARENAS, Mariñe 22:22

27-LEZAMETA HORNO, Eide 23:05

28-SAEZ DE OCARIZ ALBIZU, Aixona 23:21

29-ARAGON RUBIO, Aitziber 24:05

30-REMENTERIA UGALDE, Ane 24:41

31-SANTOS CERVERA, Leire 24:43

MUTIL JUNIORAK 7.270m.

Postua - Izena - Denbora

1-MAS MOLINA, Pablo 25:00

2-GARCIA GIL, David 25:07

3-NOGALES SOTO, Arkaitz 25:15

4-DE LA TORRE GONZALEZ, David 25:28

5-GUTIERREZ CABELLO, Aingeru 25:35

6-IRISARRI GAMBRA, Iñigo 26.02

7-MUÑOZ AGINAKO, Imanol 26:13

8-GUMUZIO LARRAZABAL, Anartz 26:26

9-ODRIOZOLA ROMARATE, Iñaki 26:33

10-VALDEMOROS ARBEA, J. Ignacio 26:36

11-RUIZ BARTOLOME, Andoni 26:39

12-SIENRA ALONSO, Egoitz 26:43

13-MARTIN ARANBURU, Mikel 26:47

14-ZABALA ERDOIZA, Mikel 26:55

15-SALVADOR MARIA, Andres 27:01

16-URTASUN PASCUAL, Ivan 27.03

17-SANTOS CONCEJERO, Jordan 27:08

18-MELCHOR CONOE, Miguel Angel 27:17

19-MORO MARTIN, Imanol 27:26

20-SOLA TORRALBA, Ion 27:31

21-HERNANDEZ ALVAREZ, Urko 28:08

22-HERRERO EMEZABAL, Iñigo 28:32

23-LUQUIN DOMINGUEZ, Xabier 28:36

24-GARCIA GARCIA, Pedro 28:38

25-VICENTE FUENTES, Luis Miguel 28:55

26-ELORRIAGA LARREA, Joseba 28:55

27-ETXEBARRIA BARRAGAN, Endika 29:00

28-LOPEZ CARAZO, Oscar 29:15

29-CARRANZA CAROU, Roberto 29:43

30-LANDA GARCIA, Joel 29:50

31-CASCON SERRANO, Eneko 30:03

32-GUERRA LOPEZ, Aritz 31:30

33-ARANGUREN CASANOVA, Jon Ander 32:29

NESKA JUNIORAK 5190m.

Postua - Izena - Denbora

1-JAUREGI IRIZAR, Maitane 21:23

2-ESCONDRILLAS AZKUNAGA, Itxaso 21:37

3-DEL VALLE MORAL Ohiane 22:55

4-REMENTERIA IBAZABAL, Maider 23:14

5-FERNANDEZ LASA, Uxue 23:54

6-FERNANDEZ CELADA, Saioa 24:04

7-PASTOR MARTINEZ DE CONTRASTA, Edurne 25:38

8-CASI PRESA, Naiara 26:44

9-TAPIA ALONSO, Garazi 27:26

Bidali:  

Erantzun

Erantzuteko, izena emanda egon behar duzu. Sartu komunitatera!

»» Alta eman edo pasahitza berreskuratu