Azpeitiko Lehen San Silbestre lasterketaren sailkapena

Iraurgi Atletismo Taldea | Kirolak
2002ko urt. 2a, 12:01

Urtearen azken eguna lasterka bukatzeko ohitura nahikoa zabalduta dago, eta aurten lehenbiziko aldiz, Azpeitian ere San Silbestre lasterketa ospatu da. Abenduaren 31ean 269 lagunek egin zituzten herriko zirkuituan bira bat edo bi. Albiste honetan bertan jasotzen dugu, kategoriaka, sailkapen osoa.

Asier Kuebas (Eibar) eta Rosa Talavera (Hendaia) izan dira irabazleak  Argazki originala

Uztarria herri aldizkarian ere esan genuen (ikusi hemen), Iraurgi Atletismo Taldeak lasterketa antolatu zuela urtearen azkenerako.

Lehenengo aldia izateko, nahikoa jende izan da irteeran, eta gainera, maila haundiko kirolariak.

Hona hemen, bertako sailkapen osoa, kategoriaka banatuta.

SENIOR MUTILAK (Distantzia: 8.300 m)

Pos Denbo Atleta (Herria)

  1. 25:06 KUEBAS ETTCHETO ASIER (EIBAR)
  2. 25:07 MARITXALAR ELORRIAGA RAFA (LESAKA)
  3. 25:40 ITURRALDE LEIZAOLA IKER (DONOSTI)
  4. 25:42 ESPARZA OLANO IBON (DONOSTI)
  5. 25:47 AGIRRE ORBEGOZO JOSEBA (AZKOITIA)
  6. 25:57 ARRUE ELORZA IÑIGO (DONOSTI)
  7. 26:01 ZABALA AIZPURUA LANDER (ZESTOA)
  8. 26:03 ITURRALDE ETXEBERRIA XABIER (AZPEITIA)
  9. 26:06 MENDIZABAL ARIAS PATXI (AZKOITIA)
  10. 26:59 LASA SEGUROLA XABIER (AZPEITIA)
  11. 27:05 ALKORTA AZKUE MIKEL (ZARAUTZ)
  12. 27:06 ARREGI OLAIZOLA IOSU (AZPEITIA)
  13. 27:06 ARAKISTAIN JESUS (AZPEITIA)
  14. 27:26 MUÑOZ DEL POZO PEDRO Mª (AZKOITIA)
  15. 27:49 JIMÉNEZ LARRAÑAGA AGUSTÍN (AZPEITIA)
  16. 28:01 MARTÍNEZ ALEJOS JOSE MANUEL (LEGAZPIA)
  17. 28:04 SUDUPE URIA ANDONI (AZPEITIA)
  18. 28:06 MAIORA ELIZONDO IKER (MENDARO)
  19. 28:07 GARCIA URTAZA AGUSTIN (AZKOITIA)
  20. 28:11 MACÍAS PIÑERO TOMAS (EIBAR)
  21. 28:12 FERNÁNDEZ AROSTEGI IOSEBA (DEBA)
  22. 28:56 LIZARAZU ELIZBURU JESUS (URRETXU)
  23. 28:57 OSA PEÑA JAIME (ZUMAIA)
  24. 29:11 MUÑOZ LATORRE SERGIO (EIBAR)
  25. 29:24 AGIRRE ESNAL FELIPE (ZUMAIA)
  26. 29:25 ARAKISTAIN JESUS (AZPEITIA)
  27. 29:28 ALDALUR EIZAGIRRE JOSE MARI (AZPEITIA)
  28. 29:29 ZELAIA ETXANIZ JESUS (AZPEITIA)
  29. 29:33 JUARISTI AZPEITIA JORGE (AZPEITIA)
  30. 29:35 OTEIZA CARRASCO JESUS MARI (AZPEITIA)
  31. 29:43 MURUA GOROSTIDI IÑAKI (ALTZO)
  32. 29:45 LÁZARI LLORENTE NATXO (BERRIZ)
  33. 29:46 ZABALETA LASA ENEKO (EZKIO-ITXASO)
  34. 29:54 DÁVILA PIRIS MANUEL (AZKOITIA)
  35. 29:56 LARRAÑAGA OSA UYARRA (ZARAUTZ)
  36. 29:59 OTZETA MARTÍNEZ AGUSTÍN (ERRENTERIA)
  37. 29:59 BENÍTEZ MENDOZA JOSE MANUEL (ZUMARRAGA)
  38. 30:00 PLAZAOLA SASIETA PELLO (ZUMARRAGA)
  39. 30:01 PIRIS GONZALEZ ALBERTO (AZKOITIA)
  40. 30:05 PEDROSA CABEZA BASILIO (ZARAUTZ)
  41. 30:12 PAREDES MARTIN CARLOS (AZPEITIA)
  42. 30:29 ROTETA ODRIOZOLA XABIER (ZARAUTZ)
  43. 30:40 ARZALLUZ ALBIZURI JORGE (AZKOITIA)
  44. 30:53 AGIRRE AIERBE JUAN LUIS (AZPEITIA)
  45. 30:55 SAIZAR JAUREGI IÑAKI (AZPEITIA)
  46. 30:56 UNANUE LARRAÑAGA IÑIGO (EIBAR)
  47. 31:01 SANTAMARÍA SÁNCHEZ PELLO (ZUMAIA)
  48. 31:23 MAIZTEGI ELUSTONDO XANTI (ELGOIBAR)
  49. 31:24 KARBALLEDA ETXEBERRIA ION (USURBIL)
  50. 31:31 ALKORTA ODRIOZOLA JUAN IGNACIO (ZUMAIA)
  51. 31:47 ALBERDI GISASOLA ENEKO (ZARAUTZ)
  52. 31:50 GORRITIBEREA ETXABE ALBERTO (ZUMAIA)
  53. 31:57 PEREZ MURILLO RAFAEL (AZKOITIA)
  54. 32:04 UNANUE AIERTZA ION (ZARAUTZ)
  55. 32:06 UYARRA AMENABAR IÑAKI (ZARAUTZ)
  56. 32:07 UZKUDUN EGIGUREN IOSU (ZARAUTZ)
  57. 32:16 ARAKISTAIN ARAKISTAIN TXIXU (ZESTOA)
  58. 32:18 BILES DÍEZ JORGE (AZPEITIA)
  59. 32:19 ETXEBERRIA AGIRRETXE XABIER (AZKOITIA)
  60. 32:27 SANTAMARÍA SÁNCHEZ MARTXELO (ZUNAIA)
  61. 32:34 GOMENDIO RUÍZ JOSETXO (ANDOAIN)
  62. 32:39 AZPILLAGA ETXEBERRIA JUAN MARI (ZUMAIA)
  63. 32:44 OSORO GARTEIZ ROBERTO (ELGOIBAR)
  64. 32:46 BLANCO EZEOLAZA IGOR (AZKOITIA)
  65. 32:48 KONDADO ELOLA ISIDRO (ALBISTUR)
  66. 32:51 OTZETA MARTÍNEZ AGUSTÍN (ERRENTERIA)
  67. 32:54 ALDALUR AGIRREZABALAGA JOSE MARI (AZPEITIA)
  68. 32:57 ARAKISTAIN ELORZA JESUS (AZPEITIA)
  69. 32:58 AZPIAZU EGIGUREN JOSE IGANCIO (AZPEITIA)
  70. 32:58 GARATE IRURETA AGUSTIN (AZKOITIA)
  71. 32:58 AZKOITIA ALBERDI MIKEL (AZKOITIA)
  72. 32:59 GARATE ALBERDI ION (AZPEITIA)
  73. 33:00 ITULAIN OLEA MIKEL (AZPEITIA)
  74. 33:00 ORBEA ESTEBANEZ PABLO (AZPEITIA)
  75. 33:00 UMEREZ LAZKANO IÑAKI (AZPEITIA)
  76. 33:04 AIZPURUA ETXABE FELIX (ZUMAIA)
  77. 33:06 AZKUE OTEGI IÑIGO (AZPEITIA)
  78. 33:07 AIZPURU IBARBIA LUIS (AZPEITIA)
  79. 33:09 BASTIDA ZUBIZARRETA ANDONI (AZPEITIA)
  80. 33:10 ZABALA AIZPURUA JON (ZESTOA)
  81. 33:13 LAPEIRA OIARZABAL JESUS (AZPEITIA)
  82. 33:14 SEGUROLA IBARZABAL JULIAN (AZPEITIA)
  83. 33:16 ZULAIKA ARANGUREN AITOR (AZPEITIA)
  84. 33:31 ODRIOZOLA AMENABAR IÑIGO (AZPEITIA)
  85. 33:43 GARMENDIA KAMATXO ENEKO (AZPEITIA)
  86. 33:43 MIRANDA BAKERO ALEX (AZPEITIA)
  87. 33:53 UGARTMENDIA IBARMIA MIIKEL (ALBISTUR)
  88. 33:54 BIKENDI ODRIOZOLA JOSE MIGUEL (AZPEITIA)
  89. 34:01 ESPIGA MEIRE LUIS ANGEL (ELGOIBAR)
  90. 34:01 OLAIZOLA EGAÑA JOSE ANTONIO (IRAETA)
  91. 34:05 ELOLA ZEBERIO IÑAKI (ALBISTUR)
  92. 34:05 ARANDIA ARANGUREN GORKA (ALBISTUR)
  93. 34:07 EGAÑA MAKAZAGA IOSU (ZUMAIA)
  94. 34:07 GURRUTXAGA URANGA BENJAMIN (AZPEITIA)
  95. 34:08 SEGUROLA ALMAZÁN ARKAITZ (AZPEITIA)
  96. 34:24 ALDALUR AZKUE XABIER (ZUMAIA)
  97. 34:35 ZUFIRIA UNANUE ALBERTO (AZKOITIA)
  98. 34:45 LUENGO LAZKANO PEDRO (AZPEITIA)
  99. 34:48 ETXEBERRIA URRESTILLA IGOR (ZARAUTZ)
  100. 34:54 IRURETA OSTOLAZA XABIER (ZUMAIA)
  101. 34:54 ENBIL UNANUE GOTZON (ZUMAIA)
  102. 34:55 FERNÁNDEZ CARMONA ANDRÉS (MALLORCA)
  103. 34:58 IRIONDO UNANUE JOSE ANGEL (AZPEITIA)
  104. 35:04 SUDUPE ARANGUREN GORKA (AZPEITIA)
  105. 35:05 ARRIETA ZUAZOLA UNAI (AZKOITIA)
  106. 35:05 LASA SEGUROLA XABIER (AZPEITIA)
  107. 35:16 CARRASCO POZO PATXI (AZPEITIA)
  108. 35:24 ETXEBERRIA LIZASO ANDONI (AZPEITIA)
  109. 35:30 ALBERDI GARATE PATXI (AZPEITIA)
  110. 35:35 CABALLERO POZO BALTASAR (AZKOITIA)
  111. 35:36 SEGUROLA SORALUZE ARITZ (AZPEITIA)
  112. 35:38 OLAIZOLA ODRIOZOLA ISMAEL (ZESTOA)
  113. 35:39 EGIGUREN GONZALEZ IÑAKI (AZPEITA)
  114. 35:39 ETXEBERRIA GURRUTXAGA IÑAKI (AZPEITIA)
  115. 35:39 ARANAGA ALDANONDO XABIN (AZPEITIA)
  116. 36:03 BADIOLA ETXEZARRETA IOSU (URRESTILLA)
  117. 36:03 AZKUNE AIZPURU MIKEL (AZPEITIA)
  118. 36:07 ITUARTE ARRILLAGA AITOR (ARROA)
  119. 36:07 MIRANDA BAKERO ALEX (AZPEITIA)
  120. 36:18 ZUBIZARRETA IRURETAGOIENA ROMAN (AZPEITIA)
  121. 36:18 UNANUE ZABALA GORKA (ZESTOA)
  122. 36:22 ARANDIA ARANGUREN ANDONI (ALBISTUR)
  123. 36:27 ELUSTONDO DARPO PATXI (ZARAUTZ)
  124. 36:31 SANZ DE VICUÑA ORBEGOZO GURUTZ (AZPEITIA)
  125. 36:31 GURRUTXAGA URANGA BENJAMIN (AZPEITIA)
  126. 36:32 ARRIARAN UNANUE AITOR (ZESTOA)
  127. 36:44 ARAKIASTAIN EPELDE FERNANDO (AZPEITIA)
  128. 36:44 KARRERA IRASTORZA IÑIGO (AZPEITIA)
  129. 36:44 AIZPURU LETE RAMON (AZPEITIA)
  130. 36:45 OKARIZ ALBERDI KOLDO (AZPEITIA)
  131. 36:45 AZPEITIA UNANUE JUAN (AZPEITIA)
  132. 36:46 BASTIDA AGIRRE ANDER (AZPEITIA)
  133. 36:46 ARRUTI REZABAL AITOR (URRESTILLA)
  134. 36:47 JIMÉNEZ LARRAÑAGA XANTI (AZPEITIA)
  135. 36:47 LAPEIRA LANDA JUANJO (AZPEITIA)
  136. 37:18 GARRASTAZU IRIBAR LANDER (GETARIA)
  137. 37:20 SANCHEZ LARRAÑAGA ALEJANDRO (AZPEITIA)
  138. 37:28 DELGADO GÓMEZ MANUEL (AZKOITIA)
  139. 37:28 RUIZ DE ARGANDOÑA ARZALLUZ MIKEL (AZPEITIA)
  140. 37:51 ARREGI GALARRAGA JOSE MARI (AZPEITIA)
  141. 37:52 LADIANO ZEZEAGA MIKEL (AZPEITIA)
  142. 37:52 ARAUJO TAKINTA ANDONI (AZPEITIA)
  143. 37:53 BEREZIARTUA GURRUTXAGA JESUS (AZPEITIA)
  144. 37:55 BEREZIARTUA GURRUTXAGA PELLO (AZPEITIA)
  145. 37:58 GERETA ALBERDI ANGEL (AZPEITIA)
  146. 37:58 IRIARTE ARANBURU MIKEL (AZPEITIA)
  147. 37:58 LUENGO LAZKANO MIKEL (AZPEITIA)
  148. 37:59 GUTIÉRREZ GARCÍA PEDRO (TOLOSA)
  149. 38:01 ASTIGARRAGA BEOBIDE ALEX (AZPEITIA)
  150. 38:07 ARREGI ARAMBARRI NIKOLAS (AZPEITIA)
  151. 38:08 ZUBIZARRETA SUDUPE IOSU (AZPEITIA)
  152. 38:10 BASTIDA ZUBIZARRETA IÑAKI (AZPEITIA)
  153. 38:20 ITURRIOZ CARRASCO SANTI (AZKOITIA)
  154. 38:37 BERISTAIN AGIRRE MANEX (AZPEITIA)
  155. 38:41 ELORZA ARANBARRI JOSE ANTONIO (ZARAUTZ)
  156. 39:04 LARRAÑAGA UZIN GAIZKA (AZKOITIA)
  157. 39:11 ARAMBARRI ZUBIZARRETA JABIER (AZPEITIA)
  158. 39:11 ARANBARRI IOSU (AZKOITIA)
  159. 39:19 AZKUNE LIZARRALDE ION (AZPEITIA)
  160. 39:22 EIZAGIRRE URANGA XABIER (ZESTOA)
  161. 39:24 BASTIDA ETXEBERRIA AITOR (AZPEITIA)
  162. 39:25 SASIETA AIZPURU JOSE MANUEL (AZPEITIA)
  163. 40:08 HIDALGO QUINTANA FRANCIS (AZPEITIA)
  164. 40:12 ITURZAETA GOENAGA IAGOBA (AZPEITIA)
  165. 40:12 GARATE SEGUROLA GARIKOITZ (AZPEITIA)
  166. 40:12 ALDALUR EPELDE GURUTZ (AZPEITIA)
  167. 40:14 ARISTEGI EPELDE IMANOL (AZKOITIA)
  168. 40:14 BASTIDA ZUBIZARRETA MIKEL (AZPEITIA)
  169. 40:15 MENDIZABAL ETXEBERRIA GARIKOITZ (ZESTOA)
  170. 40:49 ALDAI GARATE IGOR (AZPEITIA)
  171. 40:50 ARAMENDI TELLERIA ION (AZPEITIA)
  172. 41:00 BERISTAIN ZUGASTI IOSU (AZPEITIA)
  173. 41:02 OIARZABAQL ASIER (AZPEITIA)
  174. 42:00 IRIARTE LAZKANO IOSU (AZPEITIA)
  175. 42:01 IMAZ AIZPURU IMANOL (AZPEITIA)
  176. 43:36 MALO ESNAOLA XABIER (AZPEITIA)
  177. 43:40 ALONSO INSAUSTI GILLERMO (AZPEITIA)
  178. 43:43 EGAÑA CALDERÓN URKO (AZPEITIA)
  179. 44:40 OTXOA PRIETO JUAN CARLOS (LEGAZPIA)
  180. 45:51 ELEJALDE AREVALO ZUHAITZ (EIBAR)
  181. 50:00 ARAKISTAIN ZUBIZARRETA AITOR (AIZARNA)

SENIOR NESKAK(Distantzia: 8.300 m)

Pos Denbo Atleta (Herria)

  1. 29:42 TALAVERA GARCÍA ROSA (HENDAIA)
  2. 30:00 URDANGARIN SANTAMARIA ITZIAR (HERNANI)
  3. 30:34 ZEBERIO ARRETXE ONINTZA (AZPEITIA)
  4. 31:00 FRAILE AZPEITIAQ UXUE (DONOSTI)
  5. 33:13 GUTIÉRREZ LUCÍA (TOLOSA)
  6. 35:08 GARCIA ROPERO LAURA (AZPEITIA)
  7. 35:15 URTAZAR MENDEZ ARANTXA (DONOSTI)
  8. 36:15 IRURETA GARATE ALAZNE (ZESTOA)
  9. 40:12 ESNAOLA IGARATAUNDI ALAZNE (AZPEITIA)
  10. 40:51 AIZPURUA URKOLA MARIJO (ZUMAIA)
  11. 44:41 AROZENA RIVEIRA AINHOA (AZPEITIA)
  12. 45:51 EIZMENDI MUGURUZA GURUTZE (AZPEITIA)
  13. 46:40 ZABALETA MENDIZABAL MARIAJE (AZPEITIA)
  14. 46:42 UNANUE ALBIZURI AINHOA (AZPEITIA)
  15. 50:00 ETXEZARRETA ODRIOZOLA MARIJE (AZPEITIA)

HELDUAK MUTILAK (Distantzia: 8.300 m.)

Pos Denbo Atleta (Herria)

  1. 27:59 BLANCO PIÑERO MIGUEL (AZPEITIA)
  2. 28:19 ORBEGOZO URDANPILLETA JOSE RAMON (ZARAUTZ)
  3. 28:45 HIDALGO ROMERO ANDONI (DEBA)
  4. 29:20 PASCUAL GÓMEZ JULIO (ZUMARRAGA)
  5. 29:39 ALTUNA ELORZA ALEJANDRO (ARRASATE)
  6. 29:57 UGARTE AZKARRAGA LUIS MARIA (EIBAR)
  7. 30:25 UCAR MARAÑÓN ANTONIO (DONOSTI)
  8. 30:26 TENA GÓMEZ QUICO (AZPEITIA)
  9. 30:27 LARRAZA MARTÍNEZ ROBERTO (URRETXU)
  10. 31:23 MANCISIDOR SAN SEBASTIAN IOSU (AZPEITIA)
  11. 31:23 AZURMENDI TELLERIA XANTI (AZPEITIA)
  12. 31:32 SOUSA MIRANDA SERAFIN (ZESTOA)
  13. 31:33 ELEJALDE GARITAGOITIA IOSU (EIBAR)
  14. 31:58 ANSORREGI URRIOLABEITIA ANTXON (AZKOITIA)
  15. 32:21 UGARTE AZKARRAGA IOSU (ARRASATE)
  16. 32:30 GALARRAGA AIZPURUA GRACIANO (ZUMAIA)
  17. 32:59 ARREGI CAMPOS JUAN IGANACIO (AZPEITIA)
  18. 33:08 OLAIZOLA AIZPURU BITTOR (ZUMAIA)
  19. 33:19 FERNÁNDEZ GÁRATE ANTTON (OTXANDIO)
  20. 33:21 URAIN TURCHUELO JUAN JOSE (DEBA)
  21. 33:28 PEÑA GOENAGA JUAN (AZPEITIA)
  22. 33:55 YEREGI LETAMENDIA MIKEL (ZUMAIA)
  23. 34:00 FERNÁNDEZ AIZTEGI LUIS (URRETXU)
  24. 34:35 UNANUE MAKAZAGA NIKOLAS (AZPEITIA)
  25. 34:36 BENÍTEZ ORELLANA AGUSTIN (ZUMARRAGA)
  26. 34:43 UNANUE EZENARRO JUAN (ZARAUTZ)
  27. 35:06 ARANGUREN UZIN JUANJOSE (AZPEITIA)
  28. 35:07 GARCÍA HIDALGO AGUSTIN (AZPEITIA)
  29. 35:20 PRIMOY SILVAR JUAN JOSÉ (ARRASATE)
  30. 35:47 TELLERIA ASTIGARRAGA ESTEBAN (ZESTOA)
  31. 36:20 ALDALUR IRIGOIEN KOLDO (AZPEITIA)
  32. 36:46 LARRAÑAGA ETXANIZ JOSE MARI (AZPEITIA)
  33. 36:50 RUIZ MARTÍNEZ GOTZON (DONOSTI)
  34. 37:09 URANGA SEGUROLA ALEJO (URRESTILLA)
  35. 37:26 ALDANONOD MUJIKA JUAN MARI (URRETXU)
  36. 37:33 ITURZAETA MENDIA PEDRO (AZPEITIA)
  37. 37:48 GERETA UNANUE JOSE MARI (AZPEITIA)
  38. 38:10 ELOSUA SÁNCHEZ JUAN MARI (AIZARNA)
  39. 38:31 MARTÍNEZ TINEDA AGUSTIN MARIA (ERRENTERIA)
  40. 39:19 EGAÑA MAKAZAGA ANDONI (ZARAUTZ)
  41. 39:25 GIL FERNANDEZ ENRIQUE (AZKOITIA)
  42. 40:13 MARTIARENA EZKURRA INAXIO (ZARAUTZ)
  43. 40:14 AIZPURUA ARRUTI TXOMIN (ZARAUTZ)
  44. 42:00 FLORES LIZASO JOSE Mª (AZKOITIA)
  45. 43:40 JUARISTI KORTA LUIS (AZPEITIA)
  46. 43:40 LOPETEGI LULUAGA JESUS (AZPEITIA)
  47. 44:40 GALLASTEGI EGAÑA JOSE MARI (AZPEITIA)
  48. 46:41 YEREGI LETAMENDIA IGOR (AZPEITIA)

HELDUAK NESKAK (Distantzia: 8.300 m.)

Pos Denbo Atleta (Herria)

  1. 33:11 ALDALUR AGIRREZABALAGA ARANTXA (AZPEITIA)
  2. 35:46 URIO BERASATEGI CONCHI (HENDAYA)
  3. 37:28 GIL GIL MARIA JOSE (ARRASATE)
  4. 41:02 GARDOCI BEITIA LOREA (ZUMARRAGA)
  5. 43:43 LOPETEGI LULUAGA NEREA (AZPEITIA)
  6. 46:39 ALKORTA UZKUDUN MAITE (AZPEITIA)

JUBENIL MUTILAK (Distantzia: 4.150 m)

Pos Denbo Atleta (Herria)

  1. 13:29 BEREZIARTUA IRAZABAL PELLO (DONOSTI)
  2. 13:58 AYUDE RIVADELLA OSCAR (DONOSTI)
  3. 13:59 FERNANDEZ MURILLO ASIER (AZKOITIA)
  4. 14:14 IZAGIRRE URANGA XABIER (AZPEITIA)
  5. 14:27 BEREZIARTUA IRAZABAL ANTTON (DONOSTI)
  6. 15:07 CARRASCO OROZCO EDDY (AZPEITIA)
  7. 16:05 LIROZ OTAEGI CARLOS (CORELLA)

JUBENIL NESKAK (Distantzia: 4.150 m)

Pos Denbo Atleta (Herria)

  1. 18:22 ODRIOZOLA ROMARATE DESIREE (AZKOITIA)

JUNIOR MUTILAK (Distantzia: 8.300 m)

Pos Denbo Atleta (Herria)

  1. 26:43 NOGALES SOTO ARKAITZ (AZPEITIA)
  2. 28:05 ORBEA ESTEBANEZ ANDRES (AZPEITIA)
  3. 34:24 MALO ESNAOLA GORKA (AZPEITIA)
  4. 43:36 JUARISTI AZKUE PATXI (AZPEITIA)

JUNIOR NESKAK(Distantzia: 8.300 m)

Pos Denbo Atleta (Herria)

  1. 35:24 ETXEBERRIA LIZASO NEREA (AZPEITIA)

KADETE MUTILAK (Distantzia: 4.150 m)

Pos Denbo Atleta (Herria)

  1. 14:59 ZUBILLAGA MARTIN IBON (AZKOITIA)
  2. 15:18 GIL AZKUE AITOR (AZKOITIA)
  3. 15:44 UNANUE AIERTZ JULEN (ZARAUTZ)
  4. 16:09 ENATARRIAGA ESNAL IBAN (AZKOITIA)

KADETE NESKAK (Distantzia: 4.150 m)

Pos Denbo Atleta (Herria)

  1. 18:29 AIZPURU ITURZAETA MAITANE (AZPETIA)
  2. 19:22 ALBERDI ZUBIZARRETA IRATXE (AZKOITIA)
Bidali:  

Erantzunak

Mikel | 2002-04-17 : 15:04

Aupa Mikel Altolagirre

joxe miel | 2002-06-23 : 12:06

EMEN ETZIOK BROMIK....
TRAU-TRAU PIXKAT IN TA AURRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zarauztarra | 2002-06-23 : 13:06

AUPA ZARAUTZKO IGERIKETA ELKARTEA

xabier albizuri | 2003-05-08 : 03:05

escribe si puedes mi direccion es xabier albizuri@hotmail.com estoy en puebla mexico

Erantzun

Erantzuteko, izena emanda egon behar duzu. Sartu komunitatera!

»» Alta eman edo pasahitza berreskuratu