Agenda

Hitzaldia: 'Zertara datoz Zazpi Handiak Miarritzera?'

Marea Arroxa antolatzeko bilera

  • Eguna: gaur
  • Ordua: 21:00
  • Tokia: Kioskoa
  • Antolatzailea: Haujijijai Batzordea

XXXVII. Ollagorra eta II. Euskadiko kopa, usakume tiraketa

  • Eguna: 2019ko uzt. 20a
  • Ordua: 10:30
  • Tokia: Odriako zelaian
  • Antolatzailea: Ollagorra Ehiza eta Arrantza Elkartea

Datorren zapatuan, hilak 20, egun osoan zehar, XXXVII. Ollagorra Usakume Txapelketa jokatuko da Odriako zelaian, non EUSKADIKO II. kopa ere izango den. Ollagorra elkarteak antolatuta, goizez zein arratsaldez egingo dituzte...

Gaztetxearen 14. urteurrena

  • Eguna: 2019ko uzt. 20a
  • Ordua: 11:00
  • Tokia: Gaztetxea
  • Antolatzailea: Azpeitiko Gaztetxie

  • 11:00. Hamaiketakoa eta baltsa erakusketa.
  • 12:00. Baltsak uretara (Gaia: Azpeitiye historiyen ziyer)
  • 14:30. Bazkaria. (Tiketak: Urola express, Orkatz eta Urtzin. Langabeek 8€ eta landunek 12€)
  • 17...

XVI. Auto Klasikoen Azpeitiko Rallysprinta

  • Eguna: 2019ko uzt. 20a
  • Ordua: 11:00
  • Tokia: Epaitegi aurreko aparkalekua

DJ Festa: Alexander Loop + Xugua

Odol ateraldia

  • Eguna: 2019ko uzt. 24a
  • Ordua: 17:00-21:00
  • Tokia: Anbulatorioa

Presoen eguna

  • Eguna: 2019ko uzt. 27a
  • Tokia: Herri osoan
  • Antolatzailea: Azpeitiko Sare Herrikoia

12:00. Mural margoketa Erdikalean.

19:00. Sareren manifestazioa plazatik.

21:30. Kalera! afaria eta ekitaldia Azoka Plazan.

23:30. Kontzertuak txosnetan: Tximeleta, Gorpuzkingz eta Onyarbi.

 

6. Karting eta Minimotard erakustaldia

  • Eguna: 2019ko uzt. 27a
  • Ordua: 14:00
  • Antolatzailea: AZTE

XXXIX. San Inazio Saria

  • Eguna: 2019ko uzt. 28a
  • Ordua: 16:00
  • Tokia: Perez Arregi plaza
  • Antolatzailea: Lagun Onak Txirrindulari Elkartea

XXIX. Inazio Deunaren Saria

  • Eguna: 2019ko uzt. 28a
  • Ordua: 16:00

DJ Festa: Beba + Kanpax

IX. Euskal Herria Koparen finala

  • Eguna: 2019ko abu. 24a
  • Ordua: 16:00
  • Tokia: Garmendipe futbol zelaia

Athleticek eta Realak neurtuko dituzte indarrak.

Kontzertuak: IRA eta Mad Muasel

Kontzertua: Hezurbeltzak

Kontzertuak: Capsula eta Los Vinagres

Kontzertua: NiƱa Coyote & Chico Tornado

Kontzertua: Don Inorrez

Antzerkia: 'La paz y otras lunas'

Gipuzkoako Bertsolari Txapelketako final laurdena

Informazio gehiago, honako lotura honetan.

Kontzertua: Soziedad Alkoholika

Kontzertua: Green Valley

Erakusketa: Koldo Eizmendiren argazkiak

Ez ohiko udalbatzarra